Çift monitör yapınca görüntüde dalgalanma oluyor

heraishere

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, birisi 1440x900 birisi 1366x768 olmak üzere iki adet monitör kullanıyorum her ikisinin de yenileme hızı 60 Hertz ve nedense çift monitör yaptığımda monitörlerin herhangi birinde dalgalanma oluyor. Ancak monitörleri tek tek kullanınca herhangi bir sorun olmuyor, normal çalışıyor monitörler. Sizce sorunumu nasıl çözebilirim? Windows 11'den kaynaklandığını düşünüyorum. Windows 10'da böyle bir sorun yaşanmamıştım.

Merhaba, birisi 1440x900 birisi 1366x768 olmak üzere iki adet monitör kullanıyorum her ikisinin de yenileme hızı 60 Hertz ve nedense çift monitör yaptığımda monitörlerin herhangi birinde dalgalanma oluyor. Ancak monitörleri tek tek kullanınca herhangi bir sorun olmuyor, normal çalışıyor monitörler. Sizce sorunumu nasıl çözebilirim? Windows 11'den kaynaklandığını düşünüyorum. Windows 10'da böyle bir sorun yaşanmamıştım.
Monitörlerden birini farklı bir prize takın sorun düzelecektir.

Monitörlerden birini farklı bir prize takın sorun düzelecektir.
Monitörlerden birisni fatklı bi prize bağlama imkanım yok Tek kablo ile paralel bir şekilde iki adet üçlü priz kullanıyorum. Ve onun dalgalanmaya sebep olacağını düşünmüyorum. Sizce başka bir sebebi olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı