RTX 4060 görüntüde parazitlenme ve dalgalanma

Dantebey

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan yaklaşık 10 gün önce RX 7600 olan sistemime aldığım ASUS Dual RTX 4060 ekran kartını kullanırken bir sıkıntı fark etmedim lakin belirli bir süre sonra YouTube'u karanlık moda aldığımda, gri kısımlarda ekran dalgalanması olduğunu fark ettim. Bunu sorun olarak düşünmedim. Sonrasında The Finals adlı oyunu açtığımda öldüğüm ve yeniden doğumu beklediğim sahnelerde karanlık kısımlarda parazitlenme olduğunu fark ettim. Görselleri de koyacağım. Bu sorun driverla alakalı olabilir mi? Ya da monitörle (Philips evnIA25M2N5200p)?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar bundan yaklaşık 10 gün önce rx7600 olan sistemime aldığım Asus dual 4060 ekran kartını kullanırken bi sıkıntı farketmedim lakin belirli bi süre sonra youtubeu karanlık moda aldığımda gri kısımlarda ekran dalgalanması olduğunu farkettim bunu sorun olarak düşünmedim. Sonrasında The finals adlı oyunu açtığımda öldüğüm ve yeniden doğumu beklediğim sahnelerde karanlık kısımlarda parazitlenme olduğunu farkettim. Görselleride koyacağım. Bu sorun driverla alakalı olabilir mi ? Ya da monitörle( philips evnia25m2n5200p) yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Sunucu hatası oluştuğu için şuanda resimleri atamıyorum diğer attığım konuda resim bulunmakta.

Geri
Yukarı