Çift monitörde ses nereden gelir?

imusti

Centipat
Daha fazla  
Merak ettiğim.
Bir şey var ben çift monitöre geçeceğim hayırlısıyla, kulaklığım kasaya bağlı. Çift monitöre geçtiğim zaman ses ana monitörden mi ikinci monitörden mi yoksa birleşik iki monitörde de ne ses varsa öyle mi? Biraz karişik oldu ama siz anlamışsınızdır.

Windows altından seçilebiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettiğim.
Bir şey var ben çift monitöre geçeceğim hayırlısıyla, kulaklığım kasaya bağlı. Çift monitöre geçtiğim zaman ses ana monitörden mi ikinci monitörden mi yoksa birleşik iki monitörde de ne ses varsa öyle mi? Biraz karişik oldu ama siz anlamışsınızdır.
Merhaba,
Bilgisayarında ses çıkışını nereden seçersen oradan gelir. Ayrıca monitöründe ses kartı var mı? Yoksa gelmez.

Merhaba,
Bilgisayarında ses çıkışını nereden seçersen oradan gelir. Ayrıca monitöründe ses kartı var mı? Yoksa gelmez.
HDMI ve Display Port bağlantısı ses taşıyabiliyor. Monitörlerin bir çoğunda da hoperlor bulunuyor. Haliyle bu bağlantı üzerinden ses alınabiliyor.

Merak ettiğim.

Ses çıkışını Windows ses ayarlarından yapabilirsin. İster monitörlerden birisini istersen kulaklığı seçebilirsin.

HDMI ve DisplayPort bağlantısı ses taşıyabiliyor. Monitörlerin birçoğunda da hoparlör bulunuyor. Haliyle bu bağlantı üzerinden ses alınabiliyor.

Ses çıkışını Windows ses ayarlarından yapabilirsin. İster monitörlerden birisini istersen kulaklığı seçebilirsin.

Selam,
Monitörümde ses çıkışı olsa da ses gelmiyor. Ses kartı yok. Display ile denemedim. :)

Ses kartı olup olmadığına nerden bakılır?
Şu an çalışıyorum. Akşam hatırlatırsan cevaplayabilirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı