Çiftlik Bank Hakkındaki Düşünceleriniz

Duruşun çakalları ürkütür yiğidim:D Yürüyen beyin adeta:)

5290188.jpg

Sana ilk başta sanal bir inek veriyor, bu sanal inek gün geçtikçe süt üretiyor. İstiyorsan para yatırıp daha fazla inek alıyorsun yani daha fazla süt. Bu sanal sütleride satarak para kazanıyorsun.

O kadar milleti dolandırdı baya parası olması lazım ama hiç zengin gözükmüyor. Bu tipe nasıl dolandırılmışlar hiç anlamadım ve umurumda da değil.:LOL:

Vallahi ben o cocuga güvenip sakiz almaya bile göndermem ama millet milyonlarca TL kaptirmis iyi mi? :)

Millet fakirlikten ne yapacağını şaşırdı.

Ayda 1600 TL'den, yılda 19.200 TL alan bir adam, 50.000 TL vererek, 1 yılda o parayı 4'e katlayacağını sanıyor. Komik vallahi.

Bu tip olaylarda üzülmem.

"Ne ekersen onu biçersin." diye bir söz vardır. Yılda 19.000 TL maaş alıp, 1 yılda yattığın yerden 150.000 TL para kaldıracağını düşünüyorsan, zaten dolandırılmak sana müstahaktır. Bu nedenle üzülmedim.

Merak ettiğim tek bir şey var.

Dolandırılan vatandaşlar bu yaşına kadar nasıl hayatta kalmış?

Son düzenleme:
Bu sistemler size para kazandırmaz. Bas bas bağırdık ama sesimizi dinletemedik. Şimdi adam vatandaşlığı olan Uruguay'da keyfine bakıyor. 511 Milyon TL üf be ! Ülkenin çoğuluğu ömürleri boyunca çalışsa bu kadar para kazanamaz adamın hasılatına bak. Neyse dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun diyelim. Başka yapabileceğimiz bir şey yok :(

Bu sistemler size para kazandırmaz. Bas bas bağırdık ama sesimizi dinletemedik. Şimdi adam vatandaşlığı olan Uruguay'da keyfine bakıyor. 511 Milyon TL üf be ! Ülkenin çoğuluğu ömürleri boyunca çalışsa bu kadar para kazanamaz adamın hasılatına bak. Neyse dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun diyelim. Başka yapabileceğimiz bir şey yok :(

Harca harca bitiremezsin de o parayı. :LOL:

Geri
Yukarı