Cihaz modelini başka model olarak göstermek

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kullanamadığım uygulamaları kullanabilmem için cihaz modelini farklı gösterebilir miyiz? Mesela telefon kullanmıyorum onun yerine bir tablet kullanıyorum ve banka uygulamasını kullanmak istiyorum ama bu cihazda desteklemiyor diyor. Model bilgisini değiştirirsek bu mümkün olur mu?

Cihazı rootlamanız lazım. Rootladıktan sonra build.prop dosyasından cihaz modeli kısmına başka bir cihazın modelini yazarsanız belki mümkün olabilir. Fakat bankacılık uygulamaları rootlu cihazlarda açılmayabiliyor, bilginize. Denemekten zarar gelmez, baktınız olmuyor tekrar stock yazılım atar eski haline getirirsiniz.

Merhaba, kullanamadığım uygulamaları kullanabilmem için cihaz modelini farklı gösterebilir miyiz? Mesela telefon kullanmıyorum onun yerine bir tablet kullanıyorum ve banka uygulamasını kullanmak istiyorum ama bu cihazda desteklemiyor diyor. Model bilgisini değiştirirsek bu mümkün olur mu?

Hocam uygulamayı desteklemiyorsa APK olarak yüklemeyi denediniz mi?

BlueStacks programını Windows'a kurdum program kendini Samsung S22 olarak gösteriyor. Uygulama bu programda çalışıyor, ne kadar güvenli bilmiyorum ama. Uygulama eski telefonlarda çalışırken yeni aldığım tablette olmuyor. Tableti telefonmuş gibi göstermek istiyorum BlueStacks programının yaptığı gibi. Enpara bankasının uygulaması ve APK aradım bulamadım.

Geri
Yukarı