"Cihazınızdan hiçbir yanıt alamadık, yeniden deneyin" hatası

Unknown371

Decapat
Daha fazla  
Elimde RK61 Bluetooth klavye var. Fakat Bluetooth bağlamaya çalıştığımda cihazı görmüyor, görse bile başlıkta yazdığım hatayı veriyor. Her şeyim güncel. Cihazda bir sıkıntı yok, telefona bağlayıp yazabiliyorum ama PC'de olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazdan hiçbir yanıt alamadık yeniden bağlanmayı deneyin" hatası konusunda size yardımcı olmaya çalışacağım. Konu ile ilgili lütfen aşağıda yer alan adımları deneyiniz ve durumu gözlemleyiniz.(mesajlar alıntıdır)
yöntem 1: Windows'unuzun güncel bir durumda olup olmadığını kontrol etmenizi rica ederim. Bunun için; başlangıç düğmesini seçip ayarlar > güncelleştirme ve güvenlik > Windows Update'e gidin.
Lütfen sürücülerinizin de güncelliğini kontrol ediniz. Bunun için Windows 10'da sürücüleri güncelleştirme makalesinde yer alan adımları takip etmenizi ve ardından üretici web sayfasından kontrol etmenizi rica ederim.
yöntem 2: Windows 10’da Bluetooth sorunlarını düzeltme makalesinde yer alan adımları uygulamanızı rica ederim.
yöntem 3: cihazınızda bağlı bulunan HDMI, güç kablosu ve tüm USB aygıtlarını bilgisayarınızdan çıkararak, tekrar bağlanmayı deneyiniz. Birçok kullanıcını bu şekilde sorunu giderdiklerini belirtmiştir.
Sorunun devam etmesi halinde soruların yanıtlarını iletmenizi rica ediyorum, bu bir sonraki çözüm adımında bize yardımcı olacaktır.
Windows versiyonunuz nedir? Başlat menüsüne winver yazarak bulabilirsiniz. Ekran görüntüsü iletmeden önce kişisel bilgilerinizi gizlemeyi unutmayınız. Ekran görüntüsü almak için bağlantıdan yararlanabilirsiniz.
Ne kadar süredir bu sorun mevcut?
Bu sorun oluşmadan önce bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmış mıydınız?
Karşılaştığınız hata mesajlarının ekran görüntüsünü iletebilir misiniz?
Bilgisayar marka ve modeliniz nedir?
Hangi cihazınızda sorun yaşamaktasınız?
Umarım yanıtım yardımcı olacaktır. Durum hakkında bilgilendirmenizden memnuniyet duyarım. Başka sorularınız olursa iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı