Çıkartması kullanılan Razer kulaklık iade edilir mi?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün Razer BlackShark V2 X kulaklığım geldi. Sesi çok az ve 7.1 iyi değil. 1 çıkartmasını kullandım. İade etmek istiyorum sıkıntı çıkar mı?

Bugün Razer BlackShark V2 X kulaklığım geldi. Sesi çok az ve 7.1 iyi değil. 1 çıkartmasını kullandım. İade etmek istiyorum sıkıntı çıkar mı?
3 çıkartmasını da kullandığım gamepower klavyemi iade etmiştim hiçbir sorun çıkmadı bende, büyük ihtimal Razer'de de aynı şey olur.

Kulaklık hijyen ürünü diye iade kabul etmiyorlar. Sizce tüketici hakları ile iade edebilir miyim?
Yaklaşık 1 yıl önce Teknosa'dan aldığım kulaklığı ertesi gün iade etmiştim mağazada konuşarak ama internette aynı durum geçerli mi bilmiyorum. İllaki kulaklık iade edilmez diye bir şey yok müşteri hizmetleri ile konuşursanız iadeniz kabul olucaktır.

Satmak zor oldu mu? Eğer benim de iade sürecim ters giderse duruma göre ilana koyarım belki.
Satıp ne aldınız bu arada?

2.gün aradılar. Bir ürünü sıfır halini 200TL ucuza sattığım için hemen alındı. Sonrasında biriktirip HyperX Cloud 2 alacaktım sonra vazgeçtim eski Rampage kulaklığımı kullanmaya devam ettim.

Geri
Yukarı