Çikolata önerisi

Dunyadaki Nutella ile Turkiyedekinin icerigi farklı. Ya tarımdan al ya da findik ezmesi al daha cok seversin.
Üstteki arkadaşın attığı fındık ezmesi mantıklı gibi. Nutellayı severdim fakat içeriği gerçekten güzel değil, aksi takdirde tadına ben de bir şey demem. Tarımdan alacak gibiyim, teşekkürler.

Piyasadaki çoğu markayı denemişimdir açık ara farkla en kalitelisi kesinlikle Abdurrahman Tatlıcının tadıbu'suydu ikinci sırada ise Sarelle ve tarım kooperatifinin çikolatasını koyabilirim. Tadıbu'yu fiyat olarak biraz tuzlu olsa da kıvamında yerseniz baya götürüyor ve fiyatını hak ediyor.

Piyasadaki çoğu markayı denemişimdir açık ara farkla en kalitelisi kesinlikle Abdurrahman Tatlıcının tadıbu'suydu ikinci sırada ise Sarelle ve tarım kooperatifinin çikolatasını koyabilirim. Tadıbu'yu fiyat olarak biraz tuzlu olsa da kıvamında yerseniz baya götürüyor ve fiyatını hak ediyor.
Aslında internette 125TL diyor, çok da pahalı değil ancak çikolatayı internetten bekleyemem herhalde :D Tarım kooperatif deneyeceğim gibi, teşekkürler.
Tarım Kredinin fındık parçacıklısı efsane oluyor , son 4 aydır nutella yerine onu kullanıyorum baya iyi.
Teşekkürler.
Çikolata olara tadıbu'yu önerebilirim. Ama ekmeğe sürülmelik açık ara favorim kahve dünyası föyetinli fındık kreması. Müptelası oldum yiyince böyle bir şey yok ya bi kutu yersin ağzını kurutmasa :D
Valla Kahve Dünyası yok, olsa denerdim :)

Aslında internette 125TL diyor, çok da pahalı değil ancak çikolatayı internetten bekleyemem herhalde :D Tarım kooperatif deneyeceğim gibi, teşekkürler.

Teşekkürler.

Valla Kahve Dünyası yok, olsa denerdim :)
Migroslarda oluyor ki internetten de söylenir yani zaten kendileri satıyor mis gibi.

Geri
Yukarı