CİMER şikayeti nasıl geri alınabilir?

Nasıl hakkını aramış hocam? Diğer okul müdürleri tolerans gösteriyor diye doğru yaptıkları anlamına mı geliyor? Tabii ki talebini iletsin, öncelikle müdürle konuşmayı deneyebilir veya dilekçe oluşturabilir. CİMER'e de yazabilir ama şikayet adı altında yazması kusura bakmayın ama doğru bir davranış değil. CİMER'de talep, bilgi alma gibi çeşit çeşit seçenek var.

Müdürün, idarenin yaptığının yanlış olduğunu herhangi bir açıdan savunabilir misiniz? Neyse hakkınızı aradığınızı sanmaya devam edin.

Ettiğim şikayette tolerans istediğimi belirttim.
İstek olarak belirtince sizi umursayan bir idare yok.
Hizmetçiye âhkam kesen adamın talebinizi dikkate almasını düşünmeniz ne kadar mantıklı?
Bize açıkça tolerans yapmıyoruz da demediler?
Sadece 3 maymunu oynaya oynaya süreci götürüyorlar. Yerimde olsanız siz ne yapardınız?
Müdürle konuşmayı dediklerinizi yapmadım mı zannediyorsunuz?
Benim şikayet etmeye bayıldığımı mı düşünüyorsunuz?
İçeriğinde taleplerim var.
Ama geldiğinden beri herkesle kavgalı olmasından kesinlikle şikayetçiyim bir öğrenci olarak bunları duymak zorunda değilim. Bu adamla ilgili hiç iyi bir şey duymadım okul başladığından beri.
Tek şikayet eden keşke ben olsam ama bu konuyla ilgili forumda tek konu açan benim.
Mantıken de öyle olmalı.
Talebin hiç yerinde okula gelmek istemiyorum gelmeyelim tarzında bir şey yok bunu istesem de talep edemem zaten.
Başlığı şikayet çünkü şikayet ağırlıkta.Siz okul müdürü olsanız çoğunluğa uymaz mıydınız?
Uymak zorunda değilsiniz evet,fakat bunu açıkça belirtmek zorundasınız.

Ettiğim şikayette tolerans istediğimi belirttim.
İstek olarak belirtince sizi umursayan bir idare yok.
Hizmetçiye âhkam kesen adamın talebinizi dikkate almasını düşünmeniz ne kadar mantıklı?
Bize açıkça tolerans yapmıyoruz da demediler?
Sadece 3 maymunu oynaya oynaya süreci götürüyorlar. Yerimde olsanız siz ne yapardınız?
Müdürle konuşmayı dediklerinizi yapmadım mı zannediyorsunuz?
Benim şikayet etmeye bayıldığımı mı düşünüyorsunuz?
İçeriğinde taleplerim var.
Ama geldiğinden beri herkesle kavgalı olmasından kesinlikle şikayetçiyim bir öğrenci olarak bunları duymak zorunda değilim. Bu adamla ilgili hiç iyi bir şey duymadım okul başladığından beri.
Tek şikayet eden keşke ben olsam ama bu konuyla ilgili forumda tek konu açan benim.
Mantıken de öyle olmalı.
Talebin hiç yerinde okula gelmek istemiyorum gelmeyelim tarzında bir şey yok bunu istesem de talep edemem zaten.
Başlığı şikayet çünkü şikayet ağırlıkta. Siz okul müdürü olsanız çoğunluğa uymaz mıydınız?
Uymak zorunda değilsiniz evet, fakat bunu açıkça belirtmek zorundasınız.

Tedbiri elden bırakmamak lazım. Bazen denetim iyi bir şeydir.
Gerek veli gerekse öğrenci okulun ve idarecilerin denetlenmesini sağlayabilir bu sebepten ötürü şikayet oluşturmakla iyi yapmışsınız.

Geri
Yukarı