Cimer'e şikayet edilen küfür

Açıkçası ben uğraşamadım ama direkt benim şahsıma edilmiş bir küfür olmadığından dolayı büyük ihtimal ceza almayabilirdi. Ben bana küfür ettiğini biliyorum fakat all chatden yazıldığı için ben ona söylemedim diyerek kurtulurdu büyük ihtimalle.
benzer bir konudan bende birisini şikayet etmek istiyorum. süreç nasıl işliyor sadece mail üzerinden mi iletişim oluyor?

Aynı olayın bir benzerini Discord'da azeri kırması bir eleman bana yapmıştı, sadece Discord'da da değil YouTube'da fake hesap açıp kanal açıklamasında ve yüklediği videolarda beni küçük düşürüyordu (ki bunu bir arkadaşım sayesinde gördüm) bende bunları kanıt olarak SS alıp CİMER'e şikayet göndermiştim cevap olarak en yakındaki polis şubeye gidiniz gibi bir cevap gelmişti. Ben de gitmemiştim ama gitseydim bir sonuca varılabilirdi diye düşünüyorum. Uzun lafın kısası sana da cevap olarak aynı şey gelebilir ve gelirse benim gibi gitmemezlik etme git anlat derdini sonuca varabilirsin. Bol şans dilerim.

Ben CS:GO oynuyordum ve karşı takımdan biri bana çok aşırı küfürler savurdu, hile olduğumu düşünerek. Bende seni şikayet edeceğim dedim yazdım akıllanması için fakat daha da ağır küfürler etti annenin fotoğrafı şu sitede hayırlı olsun tarzında. Bende o anın verdiği sinirle SS'ler ile bilrlikte CİMER'e şikayet ettim, normalde muteler geçerim. Ama ben 18 yaşını doldurmadım ve annem ve babam şu an mecburi olarak yurt dışına gitti. Aranıza bilen varsa konu nereye uzar sadece merak ediyorum. Bunu yazan bir çocuk fakat IP adresin elimde deyip böyle küfürler etmesi ciddi sıkıntıları olduğu anlamına geliyor.

Dava açacağım demek tehdit suçunu oluşturur dava açtığın için davada sende ceza alırsın.

Ben CS:GO oynuyordum ve karşı takımdan biri bana çok aşırı küfürler savurdu, hile olduğumu düşünerek. Bende seni şikayet edeceğim dedim yazdım akıllanması için fakat daha da ağır küfürler etti annenin fotoğrafı şu sitede hayırlı olsun tarzında. Bende o anın verdiği sinirle SS'ler ile bilrlikte cimere şikayet ettim, normalde muteler geçerim. Ama ben 18 yaşını doldurmadım ve annem ve babam şu an mecburi olarak yurtdışına gitti. Aranıza bilen varsa konu nereye uzar sadece merak ediyorum. Bunu yazan bir çocuk fakat ıp adresin elimde deyip böyle küfürler etmesi ciddi sıkıntıları olduğu anlamına geliyor.
şuan hayatta misın bilemiyorum ama sonuç ne oldu? Reşit oldun bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı