Küfür yüzünden CİMER'e şikayet edilmek

Kişinin kendisine hakaret ettiysen CİMER'e yazsa da bir şey olmaz, adam da gidip kendisi dava açmakla uğraşmaz. Eğer karşılıklı sövüştüyseniz bir şey çıkmaz. Allah'a hakaret ettiysen kamu davasına çevirilebilir diye biliyorum, başın ağrır biraz.

Kişinin kendisine hakaret ettiysen CİMER'e yazsa da bir şey olmaz, adam da gidip kendisi dava açmakla uğraşmaz. Eğer karşılıklı sövüştüyseniz bir şey çıkmaz. Allah'a hakaret ettiysen kamu davasına çevirilebilir diye biliyorum, başın ağrır biraz.

Hakaret yok yazılan şey sadece Allah'ını herhangi bir bir hakaret içerdiğini düşünmüyorum belki Allah'ını seveyim yazacaktım.

Hakaret yok yazılan şey sadece Allah'ını herhangi bir bir hakaret içerdiğini düşünmüyorum belki Allah'ını seveyim yazacaktım.
Sonrasında bu kadar tırsmanıza sebep olacak şeyler yapmadan önce birkaç kez düşünün. Ceza falan almazsınız muhtemelen ama bu tarz şeyleri herkese açık platformlarda yazmayın.

Şafağa karşı eviniz JÖH tarafından basılacak. Kafanıza sıkıp cesedinizi Akdeniz'e atacaklar. Yapılmaması gereken bir şeyi yapmışsınız. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı