CİMER'e şikayet edilmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olay sevip sevmeme değil, konu sahibinin belirttiği gibi hakaret etmiş ve ceza almaktan korkuyor. Kesinlikle ceza alacak, almalı.

Bu konularda dikkat etmek gerekli milli bir değeri olmayan konularda bile ceza yenilebiliyor.

O dediğin'de dayatma? Ayınısını Osmanlı için düşünüyor musun?
bu ülkenin oluşumuna olumlu olan her şeye saygı duyuyoruz.
Vahadettin gibi insanlardan nefret ediyoruz.

Şu insanlara sevmek zorundasın dayatmasını bırakın artık. Seve bilirde sevmeye bilirde. Fanatik sevdalı olmayın.
Sevmek de zorundasın saygı duymak da zorundasın. Sen eğer Türkiye'de yaşıyorsan sana insan gibi yaşama şansı veren adam hakkında böyle konuşamazsın. Fanatiklik ve şeref sahibi olmak farklı şeyler. Atatürk'ün her fikrine katılmıyorum, kesinlikle fanatiği değilim ama adamın yaptığı neredeyse herşeyin Türkiye yararına olduğu ve o olmasaydı Türkiye topraklarında Yunan bayrağı dalgalanacağı gerçeğini görmek için dahi olmak gerekmiyor. Kimse çıkıp da benim ülkemi kurtaran adam hakkında "yedim onu" diye konuşamaz.

Yiyen görmedim kanka hala sövmeye devam ediyorlar. Başındaki adama sövmedikçe ilgilenmiyorlar.

Başındaki adamın kılına bir şey söylense ifadeye çağrıyorlar geniuskender Yusuf kayaalp gibi kanallar çok sorun yaşadı.

Bu ülkede cumhuriyetimizin kurucusu dahil malum kişiye sövmediğiniz sürece sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…