CİMER'e şikayet edilmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madde 1 – Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Bu arada ceza yiyeceksin. Avukat arkadaşlarıma söyledim simdi. Affı yok dedi.

Etrafta Atatürk'e şehitlere küfür eden var. Arkadaşlarımdan çoğu şikayet etti hiçbir şey olmadı. Yani başınıza bir iş gelmesinin olanağı az.
Bende gördüğümü şikayet ediyorum. Evlerine tebligat gelene kadar aslan sonrasında kedi kesiliyorlar. Bu arkadaş da evine tebligat gelince ülkemizin kurucusunun dalga konusu olamayacağını, hakaret edilemeyeceğini anlayacak.

Madde 1 – Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Çok güzel kanun ama adalet sistemimiz ve yönetim sayesinde bu mahkeme tarafından kolayca para cezasına çevirebilebilen bir kanun.

Postu görme gibi bir şansımız var mı?

Şu insanlara sevmek zorundasın dayatmayı bırakın artık. Sevebilirde sevmeyebilirde. Fanatik sevdalı olmayın.

Fanatik sevdalısıda var fanatik düşmanıda hem de şehit vererek kurduğu ülkede.

Şu insanlara sevmek zorundasın dayatmasını bırakın artık. Seve bilirde sevmeye bilirde. Fanatik sevdalı olmayın.
Olay sevip sevmeme değil, konu sahibinin belirttiği gibi hakaret etmiş ve ceza almaktan korkuyor. Kesinlikle ceza alacak, almalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı