Çin malı kılıflar telefonu koruyor mu?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Arkadaşlar telefon kılıfı aldım yüksek ihtimalle Çin malı bunların koruması nasıl oluyor şu an baktığımda kılıf telefon ekranın üstüne çıkıyor kamera çıkıntısıda var. Bu tarz kılıf kullanılır mı sizce?

Çin malı olmayan bir şey yok ki mesela kullandığınız telefon bile yüksek ihtimalle Çin malı. Malzemesi saglam gibi duruyorsa sıkıntı çıkartmaz diye umuyorum.

Fotoğrafı var isterseniz atayım bakın pek belli olmasa da kılıf sert kenarları koruyor gibime geldi.

Sonuç itibarıyla telefonun etrafını kaplayan her şey bir derece telefonu korur. Sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0255.jpeg
    IMG_0255.jpeg
    211,1 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_0254.jpeg
    IMG_0254.jpeg
    197,8 KB · Görüntüleme: 13
Kılıf bu buradan ne kadar belli olur bilmem ama.

Armor kılıf kadar olmasa da yine de telefonda oluşabilecek çizikleri önler. Eğer yere düşürmezseniz kafaya takmaya gerek yok. Ama sağlam olsun diyorsanız daha koruyucu bir kılıf almanızı öneririm.

Armor kılıf kadar olmasa da yine de telefonda oluşabilecek çizikleri önler. Eğer yere düşürmezseniz kafaya takmaya gerek yok. Ama sağlam olsun diyorsanız daha koruyucu bir kılıf almanızı öneririm.

Önerebileceğiniz kılıf var mı?

Geri
Yukarı