Çin pirinci yedim, Corona virüsü sebebiyle sıkıntı çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşofmanlı Şevket Hoca bunu kelle paça çorbası ile defalarca anlattı. Kelle paça iç sorun kalmaz.

Vallaha bence ölmezsin. Ama sen yinede bi hastaneye görün derim.

Benim okuduğum virüsün nesneler üzerinden geçmediği. 2 günlük ömrü oluyormuş zaten. Bir şey olacağını sanmam.

Merhaba. Bim mağazası üzerinden Çinden ithal pirinç alıp pilav yaptım ve sonra yedim. Ancak, corona virüsü salgını var ve bu salgın Çin'de gerçekleşti. Acaba Çin'den geldiği için tüketilmesi sakıncalı olabilir mi?
Sizlere ömür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. BİM Mağazası üzerinden çinden ithal pirinç alıp pilav yaptım ve sonra yedim. Ancak, Corona virüsü salgını var ve bu salgın Çin'de gerçekleşti. Acaba Çin'den geldiği için tüketilmesi sakıncalı olabilir mi?
Onun ithal edilme tarihiyle virüsün çıkış tarihinin arasında fark olacağından bence sağlamsın merak etme ;)

Bağışıklığı güçlüyse korkma bu virüs bazen bağışıklığı dayanamayıp kendini yok ediyormuş. Yani günde 1 diş sarımsak ve 2-3 mandalina yiyerek ölmekten kurtulabilirsiniz.
Bağışıklık > Corona ise Corona kendini yok ediyor.

Bağışıklığı güçlüyse korkma bu virüs bazen bağışıklığı dayanamayıp kendini yok ediyormuş. Yani günde 1 diş sarımsak ve 2-3 mandalina yiyerek ölmekten kurtulabilirsiniz.
Bağışıklık > corona ise corona kendini yok ediyor.
Ne alakası var? Yemekle cartla curtla bu bir virüs tedavisi ilacı hiçbir şeyi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı