Çin pirinci yedim, Corona virüsü sebebiyle sıkıntı çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesin çıkar. Vasiyetini şimdiden yaz. Gidince de dedeme selam söyle...

İçtiği şeyde gerçek bir Corona virüsü değildi yüksek ihtimalle. Ki böyle birşeyi yaptıysa da, adamın IQ seviyesinden şüphe duyarım. Çünkü gerçekten Corona virüsü içtiyse, adamda artık IQ değil, Aptallık Q seviyesi devreye girmiş olmalı. Yüksek rakamlar çıkabilir.
Are you serious?

O pirinçleri bu olaydan çok önce ithal almıştır Bim, zaten bu olay olduktan sonra Çin'in dışarıya ihracı kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bim mağazası üzerinden Çinden ithal pirinç alıp pilav yaptım ve sonra yedim. Ancak, corona virüsü salgını var ve bu salgın Çin'de gerçekleşti. Acaba Çin'den geldiği için tüketilmesi sakıncalı olabilir mi?
Rahmetliyi nasıl bilirdiniz?

Bende sürekli tüketiyorum burada Türk pirinci olmadığı için henüz sorun yaşamadım bir şey olmaz yani dert etme.

1. Konu yanlış yerde. Sağlık bölümünde olması gerekiyor. Moderatör neden taşımamış anlayamadım.

2. Hayır, bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. Yiyeceklerden bulaşacak bir şey değil bu.

Allah rahmet eylesin iyi adamdı.

Mizah ve eğlenceye taşınmalı bu konu, çünkü ciddi olamaz. Ciddiyse de konuyu açanın "mükemmel alfa" beynini kanıtlar nitelikte.
Ben ciddiyim. Lakin haberlerde bile duyduğum kadarıyla sırf Corona virüsü sebebiyle binlerce çinden sipariş edilen kargolar iptal edilmiş. Ayrıca iPhone ihracatı durdurulmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı