Corona virüs sebebiyle askere gitmemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Corona virüsü yüzünden askerliğimi tecil ettirebilir miyim? Genel olarak okullar bile bir süre kapatılacak Corona virüsü nedeniyle. Genel olarak evde yaşamak istiyorum. Dışarıya pek çıkmak istemiyorum. Ülkemize de Corona virüsü gelmeye başlamış duyduğum kadarıyla. Askerliğimi de bu bağlamda birkaç sene daha ertelettirmek istiyorum. Corona sebebiyle yakında askerlik için ekstra tecil hakkı sunulacak mı? Ya da askerliği tecil ettirmeden, genel olarak askerliğe alımlar bir süre kapatılacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anlama ama virüs senden çekinir, sana bulaşmaz bence. Bu kadar korkmana gerek yok. Parçalayıp atarsın onu. :)

Güzel troll güzeldir ama fazlasını önermem.
1583919264524.png

Merhaba. Corona virüsü yüzünden askerliğimi tecil ettirebilir miyim? Genel olarak okullar bile bir süre kapatılacak Corona virüsü nedeniyle. Genel olarak evde yaşamak istiyorum. Dışarıya pek çıkmam istemiyorum. Ülkemize de Corona virüsü gelmeye başlamış duyduğum kadarıyla. Askerliğimi de bu bağlamda birkaç sene daha ertelettirmek istiyorum. Corona sebebiyle yakında askerlik için ekstra tecil hakkı sunulacak mı? Yada askerliği tecil ettirmeden, genel olarak askerliğe alımlar bir süre kapatılacak mı?
Erdem askere ne zaman gideceksin? Ne kadar süren var?
Erdem gideceksin Erdem hemde... Anladın sen Erdem.
Kimse gitmek zorunda değil, profesyonel askerlik gelmeli, gelmeyecekse kadınlar da gitmeli, bu arada bence Erdem çürük raporu almalı, çünkü sosyal bir insan değil. 21 yıldır tek bir arkadaşı dahi yok, kafa dengi birisini de bulamaz. Komutanları da biliyorsunuz, mahvolur gider oralarda. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı