Cinci hocaların söyledikleri gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cin, peri, melek, şeytan, cennet, cehennem, evliya, hacı, hoca, peygamber alayı safsata.
Bana bunlarla ilgili 1 delil getirenin ömür boyu kölesi olurum

İddaa kuponu satmak gibi bir şey bence bu. :) İki olayı çok benzetiyorum. Kesin kupon %100 oranı yüksek kupon 100 TL. Madem kesin niye sen oynamıyorsun da 100 liranın peşine düşüyorsun. İnançlı ol ya da olma. Cin var mı yok mu bu sana kalmış ama cinci hocaların cinleri olmadığı kesin.

Cinci hocalarin soylediklerinin gercek mi uydurma mi oldugunu ogrenmeye calisan birine direkt olarak cin yoktur demeniz agir olmus. 😆 Ilk basta cinci hocalarin sarlatan olduklarindan bahsetseydiniz daha hafif bir giris olurdu. 😂

Bu soruyu sormamın sebebi, 2 gün önce ssd alacağım param calındı, cinci hoca bu ssd parasını kimin çaldığını görebilirmi diye sormak istedim.

Min 2070 kullanıyorsa amd sistemde güzel randuman verir 120fps çarpılabilirsin okunmuş ramler güzel heal sağlayacaktır ama onu bi düşün, cinle konuşmadan önce m2 hazırla çünkü hdd zarar görebilir

Hocam para çalındığında evde tek ben vardım, 2 dk lık iş için sokağa çıktım tekrar geldimde para yoktu.
Demek ki paranı daha önceden kaybettin haberin yok. Ya da aileden biri aldı. Cinci hocanın ne yapmasını bekliyorsun ki? Cinlerden parayı geri mi isteyecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı