Cinema 4D animasyon olarak renderlama sorunu

gökmeNN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı ve Grafik Tasarım
Merhaba, Cinema 4D (sürüm R19.024) ile animasyon yapmayı denedim fakat render alınca 1 tane png dosyası olarak kaydediyor videolu kaydedemiyorum animasyonumu, tek bir görsel olarak çıkıyor karşıma. bildiğim kadarıyla framerate kadar png dosyası renderlayıp videolu animasyonu karşımıza sunuyor program fakat dediğim gibi bende 1 png dosyası olarak kaydediyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    122,2 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 33
Render formatını png olarak seçmişsiniz, format: png yazan kısma tıklayıp oradan ekran görüntüsünü buraya atabilir misiniz? Orada muhtemelen video için seçenek var.

Hayır C4D'de video formatı yoktur. Çıktılar Jpg, TIF, PNG gibi görüntü formatlarıdır ve her saniyeyi renderlarsınız. Elinizde xxx kadar görüntüleri AE ya da Premier gibi video edit programına atarsınız ve orada video çıktısına dönüştürürsünüz. Ayarlardan current frame seçeneğini All ayarlayın. Renderlamadan önce bir yeni klasör oluşturun yoksa hepsini masaüstüne renderlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı