Cinsel içerikli rüya görmek istemiyorum

Kitap okumalısın.
Küçük İskender'in konuyla ilgili bir sözü var:
''Kitap okuyan kişinin ... ''

Devamını araştırıp kendin bul. 😀

Şu an Babalar ve Oğullar'ı okuyorum. Kitap okumak gece yarısından sonra çok zevkli geliyor. Yani okuyorum.
Lucid rüya yapmayi deneyebilirsin.
Arada farkına varıyorum zaten ama gördüklerimden çıkamıyorum.

Erotik kitap hiç okumadım diyebilirim. Sadece arkadaşımın kitabına göz gezdirmiştim. Şiir kitaplarına biraz uzağım, diğerleri kadar ilgimi çekmiyor. Ve evet, tarih ile felsefe kitapları da okuyorum.
Belki de dönemsel bir şeydir. Ben pek görmediğim için fazla konuya hakim değilim. Ama şu bir gerçek ki; üst bilinçte olan şeyler alt bilinçte şekillenir ve seni etkisi altına alabilir. Erotik kitap değil kastettiğim. Kimi insan için sıcak bir öpüşme sahnesi bile farklı çağrışımlar yaratabilir. Bu dediğim gibi senin zihnindeki tepkimelere bağlı.

Şu an Babalar ve Oğullar'ı okuyorum. Kitap okumak gece yarısından sonra çok zevkli geliyor. Yani okuyorum.

Arada farkına varıyorum zaten ama gördüklerimden çıkamıyorum.
Çeşitli fanteziler deneyebilirsin. Helikopter pozisyonu mesela :D

Gün içinde ve yatmadan önce yaşadığın tedirginlik ve korkuların, bu tarz rüyalar görmende asıl sebep. Bu kadar kafaya taktığın herhangi bir şeyi rüyana sokabilirsin, cinsellikle doğrudan bir ilgisi yok. Tü kaka olarak bakmayı bırakıp, rüyanda iraden dışında gerçekleştirdiğin sayıklamaların utanılacak bir şey olmadığını kendine kabul ettirmen gerekiyor. Ki kız kardeşinin anlayışla karşıladığını söylemişsin, iş sende bitiyor yani.

Kaç yaşındasın? bazı yaşlarda normal bu.

Ayrıca canım istemiyor diyorsun da vücut istiyor, fazla üretiyor ve atmak için bu yolu seçiyor. Daha anlamadın mı? Fazla isteğin yok ve iğrenç geliyorsa cinsel kimliğini bulma konusunda yardım al veya neden istemediğini araştır. Hepimiz insanız ve hepimiz seks ile dünyaya geldik. Bu bir ihtiyaç.

Geri
Yukarı