Cinsel İsteksizlik

Son birkaç haftadır genel olarak çok durgunum ve bu durum mastürbasyona da yansıdı. Hiç isteğim yok, birkaç haftadır mastürbasyon yapmıyorum. Günde 1 öğün yemek yiyorum. Kilo verdim ve sivilcelerim de azaldı. Bu durumdan şikayetçi değilim ama neden olduğunu merak ettim. Benzer bir durum yaşayan varsa cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler.
Hocam kendinizi iyi hissediyorsanız bir sıkıntı yok mastürbasyon konusunda.

Mastürbasyon ortalama bir erkek için haftada 7 keredir yani günde 1 defa. Elbette kişiden kişiye ve ruh halinden ruh haline haftada 1 veya 2 haftada 1'e kadar inebilir veya tam tersi haftada 15 kereye kadar çıkabilir. Mastürbasyon yaparken ve sonrasında kendinizi üzgün hissetmiyorsanız ve isteyerek yapıyorsanız veya yapmak istemiyorsanız bu son derece normaldir. Mutlu hissediyorsanız sıkıntı yoktur.

Dediklerim sadece cinsellik için geçerli kilonuz, sivilceleriniz ve yemek yeme düzeniniz hakkında bir bilgim yok.

Hocam kendinizi iyi hissediyorsanız bir sıkıntı yok mastürbasyon konusunda.

Mastürbasyon ortalama bir erkek için haftada 7 keredir yani günde 1 defa. Elbette kişiden kişiye ve ruh halinden ruh haline haftada 1 veya 2 haftada 1'e kadar inebilir veya tam tersi haftada 15 kereye kadar çıkabilir. Mastürbasyon yaparken ve sonrasında kendinizi üzgün hissetmiyorsanız ve isteyerek yapıyorsanız veya yapmak istemiyorsanız bu son derece normaldir. Mutlu hissediyorsanız sıkıntı yoktur.

Dediklerim sadece cinsellik için geçerli kilonuz, sivilceleriniz ve yemek yeme düzeniniz hakkında bir bilgim yok.
Hocam keban barajını mı boşaltıyoruz haftada 7-15 kere nedir?

Hocam keban barajını mı boşaltıyoruz haftada 7-15 kere nedir?
Kişiden kişiye değişmekte hocam. Ortalama bir erkek için haftada 7 kere mastürbasyon yapıyor. Siz veya tanıdıklarınız o kadar yapmıyor olabilir ancak yapılması kişiyi mutlu ettiği sürece sağlıklı ve normaldir.

Geri
Yukarı