Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kere sorumluluk bilincinde değiller. Bakın ben bir kadına bakamam (muhtaç değil elbet bana), onu idare edemem, çocuk yapıp sahip çıkamam ve çevre iğrenç, yetiştirilmez.
Tamam altının, üstünden iyi olacağını bilemeyiz ama kendimi biliyorum ben.

Burada ana amaç gereksiz sebepler yerine erkek tarafından öldürülen kadınlar.
Ekşi sözlük yazarı 2020'de kadınlar tarafından öldürülen erkekleri yazmış. Yaklaşık 43 kişi hayatına son verilmiş.
Kadın tarafına bakalım.
Yaklaşık 300 kişi. Oranlama yaparsak yaklaşık olarak 7 kat fark var.
Erkeklerin fazla olmasının sebebi genellikle güçlü tarafın erkeklerin olması. Ayrıca önemli bir kısmı da serseri tipler. Katil ile sevgili olursan öldürülürsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izledim ve bir daha sinirden çıldırdım. Bakıp gülüyorlar ya bu nedir arkadaş?

Kadınlar çocuğunu öldürmede bir numara, ama hiçbir zaman ''Yine anne cinayeti'' ya da ''Dişil şiddet'' denmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sadece bulabildiklerim.

bvnbvnvbnvbn.jpg

Kadına şiddet ve kadın cinayeti denen rezil erkek düşmanı kavramlardan sürekli bahsedilse de kadının uyguladığı/uygulattığı şiddet hiç az değil. Şiddetin ve cinayetin erkeği kadını olmaz, şahıslar şiddet ve cinayet kurbanı olur.

3.png

2.png

Şu videoyu izledim ve bir daha sinirden çıldırdım. Bakıp gülüyorlar ya bu nedir arkadaş?

İngiltere burası hocam, Türkiye'de olduğunu düşününce içim ürperiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1073657
Kadına şiddet ve kadın cinayeti denen rezil erkek düşmanı kavramlardan sürekli bahsedilse de kadının uyguladığı/uygulattığı şiddet hiç az değil. Şiddetin ve cinayetin erkeği kadını olmaz, şahıslar şiddet ve cinayet kurbanı olur.

Hocam mesela KADES niye herkes için değil? Neden sadece kadınlar için ki? Ben affedersiniz pislik miyim? Benim için niye değil?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı