Çirkin erkekler neden daha komik?

Kurduğum cümlemdeki son bölümler tamamen bunlara benzer örnekler.

Saygı duyarım. Fakat bahsettiklerinin tamamı benim kurduğum cümlem ile aynı anlamı taşıyor. Karşıt bir şey söylemediğimi bence ikinci okuyuşunda anlayacaksın.

Hiçbir insan zaten dış görünüşüme önem vermiyorum demez, diyemez bunu akıllarında olan algıdan ötürü kendilerine yakıştırmazlar.

Herkes dış görünüşüne önem verir. Tartışmaya kapalı bir konu. Spor salonları bundan dolayı var. Makyaj malzemeleri denilenler bundan dolayı var. Bu modern topluma bu haliyle yansımış şekli. Daha basit toplumlarda veya kabilelerde insanlar birbirlerini etkilemek için farklı renklerde boyuyorlar. Temelde buda modern dünyadaki güzellik algısına değiniyor. (Ve güzellikten kastımız da her zaman karşı cinsi etkilemek kadın erkeği, erkek ise kadını. İki cinste birbiri için var. Bunlarla toplumlar kurulur kurulan toplumlar devlete dönüşür ve savaşlar bunlardan çıkar) O yüzden tartışılacak bir konu olduğunu düşünmüyorum çünkü bunun sonu gelmez. Her yer her şeyle bağdaştığından bu konuda, yalnızca fikir alınabilir.
Ben önem vermiyorum, param olursa güzel giyinirim ama kas vb. yapmam, uğraşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı