Erkekler neden kendinden büyük kızlardan hoşlanır?

Yaş farkından ötürü ondan hoşlandığını nasıl anladın?
Sürekli kendinden yaşça büyük kızlardan hoşlandığını söyleyip duruyordu çünkü

Kız güzel olunca erkeklerde bir his oluşuyor ve hoşlanıyor. Zevk veriyor.
Algılama probleminiz var büyük bir ihtimalle böyle bir şey olsaydı açmazdım böyle bir konuyu yazdım?

Son düzenleme:
Aslında buraya yazma düşüncem yoktu fakat bu forumda daha fazla erkek kullanıcı bulunduğu için sormak istedim. 4 ay boyunca bir çocukla flörtleștik fakat çocuğun benden başka konuştuğu bir kız da varmış ve kendisinden 5 yaş büyük. Hayır anlamadığım kız sevgili ediniyor ve hâlâ çocuğa seni üzmek istemiyorum falan demiş. Çocuk da bunu seviyor bayağı belli ama benimle de konuşmaya devam etti. Ben iletișimimi kestim fakat bazen aklıma geliyor. Dediğim gibi neden kendinizden büyük bir kızdan hoşlanırsınız merak ediyorum sadece umarım cevap verirsiniz.

Kız senden daha güzeldir diyen olmadan gayet orta güzellikte birisi.
Hayır hoşlanmıyoruz.

Hayır hoşlanmıyoruz.
Hocam çocuk iki gün önce mesaj attı hiç beklemediğim bir şekilde şaşırdım. Üzgün olduğunu, çok hatasının kendinde olduğun ki ortada hiçbir şey yokken yapmıştı.affetmemi istemiş kısacası.Engelleyip mesajı sildim şuan devam ediyorum hayatıma gayet iyiyim.

Son düzenleme:
Aslında buraya yazma düşüncem yoktu fakat bu forumda daha fazla erkek kullanıcı bulunduğu için sormak istedim. 4 ay boyunca bir çocukla flörtleștik fakat çocuğun benden başka konuştuğu bir kız da varmış ve kendisinden 5 yaş büyük. Hayır anlamadığım kız sevgili ediniyor ve hala çocuğa seni üzmek istemiyorum falan demiş. Çocuk da bunu seviyor bayağı belli ama benimle de konuşmaya devam etti. Ben iletișimimi kestim fakat bazen aklıma geliyor. Dediğim gibi neden kendinizden büyük bir kızdan hoşlanırsınız merak ediyorum sadece umarım cevap verirsiniz.

Kız senden daha güzeldir diyen olmadan gayet orta güzellikte birisi.

Çıkarı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı