Erkekler neden kimsenin umurunda değil?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Size biraz bu konudan bahsetmek istiyorum.

Belli bir yaşa geldikten sonra gerçekten erkekleri kimse umursamıyor, ailesi bile. Kendimden örnek verecek olursam, annemi çok seviyorum, onunla birçok şeyi konuşur, dertlerimi problemlerimi anlatıyorum. Hayallerimden ve hedeflerimden bahsediyorum ama annem hep beni küçük görüyor, problemlerimi anlatıyorum, yaşadığım sorunları hiç umursamıyor, sen erkeksin sen halledersin der gibi konuşuyor hep, işte hep sen ne biçim erkeksin kafasında hep. Artık annemi bile eskisi kadar sevmiyorum. Şu an şehir dışında okuyorum.

Onları 2 hafta falan aramadım beni ne kadar umursadıklarını test etmek için sonunda akıl edip beni aradılar. Telefonda konuşurken annem niye aramadın diye soruyor bir de, benim problemlerimi umursamayan birini niye arıyım ki? Hâl böyle olunca artık ailemi eskisi kadar sevmiyorum, eskisi kadar sık aramıyorum.

Şunu anladım ki belli bir yaştan sonra erkekseniz hiç kimsenin umurunda bile değilsiniz, ailenizin bile. Zaten yalnızdım ama en azından ailem var diyebiliyordum ama şu an ailem bile olsa hiç kimsem yok. Hayatta sırtımı dayabileceğim sadece onlardı ama artık o da yok. Şu anda yalnızlığı dibine kadar yaşıyorum ve bundan sonra da yalnız olarak yaşayacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı