Cities Skylines 2'yi nasıl buldunuz?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Bugün biraz oynayayım dedim ama öğrenmeye üşendim ya. Elektiriği bağlayamadım, çok zorlandım. Elektrik olayı bitti, suyu bağlayacağım da şehri tasarlıyacağım da... Çok üşendim. İnternetten izleyerek de oynamak istemiyorum. O yüzden başlamadan sildim.

Optimizasyon yok gibi, onun dışında eh işte çok bir fark göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik ve su olayları direkt yollar aracılığıyla (altyapı) dağıtıldığı için ilk oyuna nazaran daha kolay olmuş bu arada. Ve oyunun ciddi optimizasyon sıkıntısı var.

Bugün biraz oynayayım dedim ama öğrenmeye üşendim ya. Elektiriği bağlayamadım, çok zorlandım. Elektrik olayı bitti, suyu bağlayacağım da şehri tasarlıyacağım da... Çok üşendim. İnternetten izleyerek de oynamak istemiyorum. O yüzden başlamadan sildim.

Optimizasyonu çöp ve mod desteği yok diye biliyorum aldım iade edecektim ama 2 saati geçtiğim için edemedim.

Game Pass'ten oynadım ancak pek beğenemedim. Optimizasyonu berbat, oyunun görselliğinde de bir şey yok. İleride düzelecektir ancak nasıl bu kadar kötü iş çıkardıklarını anlayamadım. Oyun ilk başta çok fazla "tutorial" bölümü ile boğuyor. Geçmek de istemedim önemli şeyler vardır diye ama hem bundan hem de baştan yeni şehre başlayacak olmanın verdiği tahammülsüzlükle devam edemedim. Üstelik Türk oyuncuların benimsemiş bir marka olmasına rağmen Türkçede çıkmamış. Yine de Game Pass varsa alıp denenir. Yenisine pek gerek olduğunu da düşünmüyordum şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı