Cities Skylines için hiçbir yerde görmediğim bilgi

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Eğitim, kent unsuru değiştirme diye bir şey keşfettim, gereksiz yer kaplamaması adına bazı binaların etki alanını yükselttim her yeri kaplayacak şekilde, böyle yaptığım için tüm şehir okul etki alanına giriyor ve hepsi eğitimli oluyor, böyle olduğu zaman doğal olarak binaların seviyesi Full oluyor ve şehirde hiçbir sorun kalmıyor, hileye girer mi girmez mi bilmem sonsuz para ile oynuyorum eğlenmek için oynadığım içinde küçük detaylar ile uğraşmak istemiyorum.

Düzen hastalarını ağlatacak şehrim şu şekilde;
20220930_205144.jpg

Eğitim, kent unsuru değiştirme diye bir şey keşfettim, gereksiz yer kaplamaması adına bazı binaların etki alanını yükselttim her yeri kaplayacak şekilde, böyle yaptığım için tüm şehir okul etki alanına giriyor ve hepsi eğitimli oluyor, böyle olduğu zaman doğal olarak binaların seviyesi Full oluyor ve şehirde hiçbir sorun kalmıyor, hileye girer mi girmez mi bilmem sonsuz para ile oynuyorum eğlenmek için oynadığım içinde küçük detaylar ile uğraşmak istemiyorum.

Düzen hastalarını ağlatacak şehrim şu şekilde;Eki Görüntüle 1532088
Hocam oyunu oynuyorum ve kasabanın üstüne çıkamadım. Düzenli yapıyordum. Yani mesela bir ev 4 kare kalıyorsa sen 6-8 kare yani büyük bırak ve sokak ortaları boş mu olsun diyorsun?

Bilgi çok güzel ben de ilk kez senden öğrendim fakat;

Gözünü seveyim bir dahakine düzenli kur şu şehri...

Yok kanka olmuyor en ufak düzenli şehir yapamıyorum, yapacağım Max düzen dümdüz yollar çekip yanlardan uzatmak harici olmuyor.

Hocam oyunu oynuyorum ve kasabanın üstüne çıkamadım. Düzenli yapıyordum. Yani mesela bir ev 4 kare kalıyorsa sen 6-8 kare yani büyük bırak ve sokak ortaları boş mu olsun diyorsun?

Hocam dediğinden hiçbir şey anlamadım.

Ben oyuna çok hevesle başlamıştım 1 saat sonra bıraktım. Suyu dereye mi ne bir yere bağlayamamıştım.

Hahaha bende aynı şekil su olayını yapamadım dedim ne salak oyunmuş bıraktım, şimdi de öyle çok bildiğim söylenemez ama oynayabilecek kadar biliyorum en azından.

Yok kanka olmuyor en ufak düzenli şehir yapamıyorum, yapacağım Max düzen dümdüz yollar çekip yanlardan uzatmak harici olmuyor.

Hocam dediğinden hiçbir şey anlamadım.

Hahaha bende aynı şekil su olayını yapamadım dedim ne salak oyunmuş bıraktım, şimdi de öyle çok bildiğim söylenemez ama oynayabilecek kadar biliyorum en azından.

Kolay rehber videosu falan varsa atabilir misiniz? Su oyunu oynamayı gerçekten çok istiyorum 🤣

Kolay rehber videosu falan varsa atabilir misiniz? Su oyunu oynamayı gerçekten çok istiyorum 🤣

Kanka bir 5 6 video izle çözersin zaten, bu konuda bilgili önereceğim kişiler birisi orhun kayaalp diğeri kaerilan başka varsa bilmiyorum.

Bu arada bu iğrenç düzende trafik akışı 32K da %90 hahah.

Son düzenleme:
Kanka bir 5 6 video izle çözersin zaten, bu konuda bilgili önereceğim kişiler birisi orhun kayaalp diğeri kaerilan başka varsa bilmiyorum.

Bu arada bu iğrenç düzende trafik akışı 32K da %90 hahah.
Önerdiğiniz videosu var mı bu iki kanaldan birisinin? Bende yeni başladım yani su hattını elektriği hallettim şimdi şehire girişteki otobanda ücret alma şeysinde kaldım sanırım nüfusum 4000 lerde.

Önerdiğiniz videosu var mı bu iki kanaldan birisinin? Bende yeni başladım yani su hattını elektriği hallettim şimdi şehre girişteki otobanda ücret alma şeysinde kaldım sanırım nüfusum 4000'lerde.

Hocam her ikisinin de sıfırdan başlayan serileri var, kaenin tekli videoları var bir şeyler denediği onları izleyebilirsin, ben açıyorum atıyorum arka plana öyle oynuyorum.

Geri
Yukarı