Cities Skylines Kargo Treni Çalışmıyor

Carabias

Centipat
Daha fazla  
Şehrimin başta tren hattı yoktu bende denize cargo hub kurup tren ile bağladım ancak tren yollarını araba yolları ile bağlayınca trafik olmaya başlayınca demiryolu ile karayolunu ayırdım sonrasında not enough RAW materials sıkıntısı baş gösterdi. Ben de trenin sefer sayısına bakayım dedim 0 per week diyor nasıl çözeceğimi bilemedim yardımcı olur musunuz? (yollarda da tren yok bu arada) Resimde atabilirim PS4'ten oynuyorum.

Hocam geliş gidiş yönüne bir bak ayrıca istasyona girişin düzgün olduğundan emin ol, bende öyle bir problem vardı çözmüştüm.

Hocam geliş gidiş yönüne bir bak ayrıca istasyona girişin düzgün olduğundan emin ol, bende öyle bir problem vardı çözmüştüm.
Hocam baktım tren yollarına teker teker hepsi birbirine bağlı düzgün bir şekilde hiçbir sorun yok ama tren seferi hiç yok gözüküyor garip olan ise yollarda ara sıra tren gidiyor olması.

Hocam baktım tren yollarına teker teker hepsi birbirine bağlı düzgün bir şekilde hiçbir sorun yok ama tren seferi hiç yok gözüküyor garip olan ise yollarda ara sıra tren gidiyor olması.
Haftada 1 trenlik sıklık olmadığı içindir. Gelenler 3 haftada 1 vs olabilir.

Trenler gelmeye başladı ama şehirde 3 cargo harbor 1 cargo hub var hub şehirde 3 tren istasyonuna bağlı ona rağmen sanayide raw materials sorunu var.
Tren yükünü teslim edip gidiyorsa eğer tırların sanayi bölgesine vardığından emin ol trafikten veya yollar oraya ulaşmıyor olabilir

Geri
Yukarı