Çözüldü Cities Skylines yaratıcı modu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese.

Cities Skylines için sınırsız fabrika, ev ve alım satım için olan yapı modu arıyorum. Oyun içinde sınırsızca bir şeyler tasarlayacağım yer göremedim.
Amacım aklımda olan harita ve yapıları dizayn etmek ve bunu bu ihtiyaç halinde ev, fabrika gibi altta barda çıkmasını istemiyorum. Direkt ev istiyorsa ev; fabrika istiyorsam fabrikanın oluşmasını istiyorum.
Umarım anlatabilmişimdir :D

Çözüm
Hocam oyunu 100 saat civarı oynadım ve full dlclere de sahibim ancak belirli bir yerden sonra hem trafik tıkanıyor hem değişik sorunlara ortaya çıkıyor hem de yukarıda da yazdığım gibi tam olarak kafamdaki şehri yapamıyorum. Bu sebep den oyun içerisinde ihtiyaca göre artan o turuncu yeşil ve mavi konutlar ya da fabrikalar vs var. Ben bunu direkt sınırsız istiyorum. Yani ilk başta şehri kuracağım ve istediğim yere o
ev veya fabrika kuracağım. Normal oyundaki gibi ihtiyaca göre beklemek istemiyorum yani.
Aradığın mod Demand Controller. Talebi istediğin seviyelere çıkarabilir, fulleyebilirsin.
Ne istiyorsunuz çok bir şey anlamadım, anladığımı anlatayım: Oyunun içinde default olarak gelen sınırsız para modu mevcut ama onun yerine Game Anarchy modunu öneririm, birçok farklı ayarı var. Find It modu ile de atölyeden indirdiğiniz şeyleri bulabiliyorsunuz. Sınırsız ev, fabrika falan diyorsanız Demand Controller modu var. Asset veya harita yapmak istiyorsanız oyunun ana menüsünden Editors'e girip yapabilirsiniz.

Ne istiyorsunuz çok bir şey anlamadım, anladığımı anlatayım. Oyunun içinde default olarak gelen sınırsız para modu mevcut ama onun yerine Game Anarchy modunu öneririm, birçok farklı ayarı var. Find It modu ile de atölyeden indirdiğiniz şeyleri bulabiliyorsunuz. Sınırsız ev, fabrika falan diyorsanız Demand Controller modu var. Asset yapmak istiyorsanız oyunun ana menüsünden Editors'e girip yapabilirsiniz.
Hocam oyunu 100 saat civarı oynadım ve full dlclere de sahibim ancak belirli bir yerden sonra hem trafik tıkanıyor hem değişik sorunlara ortaya çıkıyor hem de yukarıda da yazdığım gibi tam olarak kafamdaki şehri yapamıyorum. Bu sebep den oyun içerisinde ihtiyaca göre artan o turuncu yeşil ve mavi konutlar ya da fabrikalar vs var. Ben bunu direkt sınırsız istiyorum. Yani ilk başta şehri kuracağım ve istediğim yere o
ev veya fabrika kuracağım. Normal oyundaki gibi ihtiyaca göre beklemek istemiyorum yani.

Aradığın mod Demand Controller. Talebi istediğin seviyelere çıkarabilir, fulleyebilirsin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı