Civilization 5 alınır mı?

Anunswin

Hectopat
Dostlar üniversite sınavına çalışırken stres atma amaçlı oyun arıyorum. Strateji oyunlarını da çok beğenirim. Aklıma eskiden seve seve oynadığım oyun CIV 5 geldi tabii CIV 6 oynadıktan sonra CIV 5'in pek bir eğlencesi kalmadı yine de size danışayım dedim. Sizce CIV 5 2021 de severek oynanılabilecek bir strateji oyunu mu?

Dostlar üniversite sınavına çalışırken stres atma amaçlı oyun arıyorum. Strateji oyunlarını da çok beğenirim. Aklıma eskiden seve seve oynadığım oyun CIV 5 geldi tabii CIV 6 oynadıktan sonra CIV 5'in pek bir eğlencesi kalmadı yine de size danışayım dedim. Sizce CIV 5 2021 de severek oynanılabilecek bir strateji oyunu mu?
Severek oynanır ama üniversiteye hazırlanırken oynayabileceğiniz bir oyun değil bence. Hazırlık sürecinde oyun yerine yürüyüş veya farklı bir aktivite ile uğraşın bence. Sonuç olarak zaten hazırlanırken vücut hep sabit kalıyor. Biraz aktiviteyle daha güzel rahatlarsınız.

Severek oynanır ama üniversiteye hazırlanırken oynayabileceğiniz bir oyun değil bence. Hazırlık sürecinde oyun yerine yürüyüş veya farklı bir aktivite ile uğraşın bence. Sonuç olarak zaten hazırlanırken vücut hep sabit kalıyor. Biraz aktiviteyle daha güzel rahatlarsınız.

Zayıfım ve dış görünüşüm hiç umurumda değil. Ben şeyden dolayı da sormuştum hani uzun bir oyun ya o yüzden. Bir de sarıyor.

Oyun oynamak güzel bir aktivite fakat ben yukarda yazan arkadaşa katılıyorum. Farklı bir deşarj yöntemi bulmanızı öneririm. Oyuna ayıracağınız vakti arkadaşlarınızla sosyalleşerek, sinemaya giderek veya yürüyüş yaparak biriken enerjinizi böyle dışarı atıp kafanızı rahatlatmanızı öneririm.

Zayıfım ve dış görünüşüm hiç umurumda değil. Ben şeyden dolayı da sormuştum hani uzun bir oyun ya o yüzden. Bir de sarıyor.
Dış görünüşünü kast etmedim zaten. Yürüyüş yapmanız vücudunuzu zinde tutacağı için stres için de faydalı olacaktır.
Ben de korona döneminde üniversite sınavına hazırlanan birisi olarak dışarı çıkıp bir şey yapmak çok faydalı oluyor.

Dış görünüşünü kast etmedim zaten. Yürüyüş yapmanız vücudunuzu zinde tutacağı için stres için de faydalı olacaktır.
Ben de korona döneminde üniversite sınavına hazırlanan birisi olarak dışarı çıkıp bir şey yapmak çok faydalı oluyor.

Teşekkür ederim hocam. Ben dış görünüşümü kast ettiniz sanmıştım.
Oyun oynamak güzel bir aktivite fakat ben yukarıda yazan arkadaşa katılıyorum. Farklı bir deşarj yöntemi bulmanızı öneririm. Oyuna ayıracağınız vakti arkadaşlarınızla sosyalleşerek, sinemaya giderek veya yürüyüş yaparak biriken enerjinizi böyle dışarı atıp kafanızı rahatlatmanızı öneririm.

Arkadaşım yok. En iyisi yüzmeye falan gideyim veya spor yaparım.

Teşekkür ederim hocam. Ben dış görünüşümü kast ettiniz sanmıştım.

Arkadaşım yok. En iyisi yüzmeye falan gideyim veya spor yaparım.
Ben şimdi hazırlandığım seneye dönüp baktığımda gerçekten stres yapmışım ve iyiki de yürüyüş vs yapmışım diyorum. Normalde çok rahat biriyimdir ancak sınav psikolojisi insanı bambaşka yapıyor maalesef.

Ben şimdi hazırlandığım seneye dönüp baktığımda gerçekten stres yapmışım ve iyi ki de yürüyüş vs yapmışım diyorum. Normalde çok rahat biriyimdir ancak sınav psikolojisi insanı bambaşka yapıyor maalesef.

Doğrudur hocam bende çok rahat biriyimdir söylediklerinizi aklımda bulunduracağım. Hocam gerçi ben haftanın 3 günü part time iş yapacağım gerek var mı ya.

Doğrudur hocam bende çok rahat biriyimdir söylediklerinizi aklımda bulunduracağım. Hocam gerçi ben haftanın 3 günü part time iş yapacağım gerek var mı ya.
Eğer part time işi keyifle yapıyorsanız çok gerek kalmayabilir. Bunu en iyi kendiniz bilirsiniz. Sadece kendi denge ve düzeninizi oturtun yeter.

Geri
Yukarı