Çizgi filmlerin eskiye göre giderek kötüleşmesi

Blondie

Decipat
Makaleler
1
Sizce neden böyle?
Örnek olarak Ben 10 Classic vs Ben 10 Reboot
Klasik:
1616289870686.png

Reboot:
1616289887534.png

Yani şu çizim kalitesi bile izlememek için sebep. Çocuklar için böyle yapıyorlar diyebilirsiniz. Ama zamanında klasik versiyonlarını izleyen kişiler de çocuktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebi ise bütçeyi azaltmak, mümkün olduğu sürece bütçeyi azaltıp, fazla bölüm çıkartmaya çalışıyorlar. Ama çizimler berbat oluyor... (Bir ihtimal bundan dolayı olabilir.)

Basitleştirme...

Sizce neden böyle?
Örnek olarak Ben 10 Classic vs Ben 10 Reboot
Klasik:
Eki Görüntüle 932674

Reboot:
Eki Görüntüle 932675

Yani şu çizim kalitesi bile izlememek için sebep. Çocuklar için böyle yapıyorlar diyebilirsiniz. Ama zamanında klasik versiyonlarını izleyen kişiler de çocuktu.
Sebebi çizgi filmlerin artık çocukları eğlendirmek için değil beyinlerini yıkamak için üretilmesi. Zaten yeni neslin geri zekalılığından da anlayabilirsiniz

Bir şeyin kalitesini çizimler göstermez ama içerik olarak da boşalıyor bir nevi haklısınız ama örneğiniz yanlış.

Bir şeyin kalitesini çizimler göstermez ama içerik olarak da boşalıyor bir nevi haklısınız ama örneğiniz yanlış.
Haklısınız ama benim demek istediğim çizimler çok daha basite kaçilmiş gibi duruyor. Eski çizimlerin güzelliğine bakın birde yenilerinin. Sanki giderek verilen emek azalıyor gibi. Tabi kişiden kişiye değişir ama benim fikrim bu yönde.
Kaptan tsubasa ile büyüdük😌. Artık o çizgi filme yakın çizgi film de yok.😕
Dream Team adında reboot versiyonu çıkmış bakabilirsiniz. O yeni nesil çizgi filmlere göre daha iyi diyorlar.

Geri
Yukarı