CK350 Alınır mı?

Şekerli olduğu için yapışmış geçmiş olsun belki bir dahaki tercihi sıvı koruması olan bir klavye alınabilir.

Asus TUF K5 bakabilirsiniz

Şekerli olduğu için yapışmış geçmiş olsun belki bir dahaki tercihi sıvı koruması olan bir klavye alınabilir.

Asus TUF K5 bakabilirsiniz

Teşekkürler. En son bir asus klavyesi aldığımda, üzerinde kansere yol açan bir uyarı görmüştüm. Bu forumda da konusunu açmıştım. O yüzden pek emin değilim açıkcası.

https://www.technopat.net/sosyal/ko...nnimdan-sonra-elinizi-yikayin-uyarisi.700685/

Aslında G213 mekanik olmamasına rağmen hoş duruyor. G213'ü de tercih edebilirim sanırım.

Logitech almayın, garanti bittikten sonra veya ikinci el satarken (ikinci el satışta garanti iptal oluyor) sizi üzer.

Bende mekanik klavye araştırıyorum, şu konuya rastladım. Konuda Rampage Orion klavyeyi kullanan birisi yorum yapmış, belki dikkatinizi çeker.

Açıkcası Rampage'e verilecek 300 TL'nin değmeyeceğini düşünüyorum. Eskiden kullandığım her ürünü çöp olmuştu.

CK 350 Red Switch versiyonu 1 Aralıkta Türkiye'ye gelecekmiş sanırım. Fakat geldiğinde de 400 TL olması muhtemel.

Logitech almayın, garanti bittikten sonra veya ikinci el satarken (ikinci el satışta garanti iptal oluyor) sizi üzer.

Bende mekanik klavye araştırıyorum, şu konuya rastladım. Konuda Rampage Orion klavyeyi kullanan birisi yorum yapmış, belki dikkatinizi çeker.

Peki CK 350 Blue Switch kullanırken elinize ağır gelmiş miydi? Yani tuş basımı ağır mıydı?
350'in Red Switch versiyonu aynı fiyat olacakmış.
Peki bu nasıl bir klavye sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı