Clash of Clans açılmıyor

İşletim sistemi
Android
Bende kardeşimin hesabını kasarken aynı durumla karşılaştım. Galiba güncelleme eski cihazların görev yaptırmasını ve oyuna girmesini engelliyor sebepsiz yere. Bende ondan sonra kaldırdım.(3 kere yılbaşı görevini fulledim geri döndüğümde hiçbir yıldız almamış gözüküyordu)

Dün akşam üstü güncelleme geldi güncelledim aynı şekilde sürekli çökme hatası verdi. Verileri silip tekrar denedim olmadı. APK bulup denedim yine olmadı sanırım güncelleme bekleyeceğiz. Başka arkadaşlarımda girebiliyor ben giremiyorum.

Çözümünü bulabildiniz mi?
Şu anda benim bildiğim herhangi bir çözüm yok.

Denediğim yolar;
  • Noxplayer Android emülatörü üzerinden girmeye çalıştım aynı sorun devam etti.
  • BlueStacks 5'i Android 9 sürümüne yükseltim ve motor mimarisini değiştiridim ama aynı sorun devam etti.
Birazdan farklı bir yöntem deneyeceğim olursa konu açarım ve size de haber veririm.

Şu anda benim bildiğim herhangi bir çözüm yok.

Denediğim yolar;
  • Noxplayer Android emülatörü üzerinden girmeye çalıştım aynı sorun devam etti.
  • BlueStacks 5'i Android 9 sürümüne yükseltim ve motor mimarisini değiştiridim ama aynı sorun devam etti.
Birazdan farklı bir yöntem deneyeceğim olursa konu açarım ve size de haber veririm.
Teşekkür ederim.

Bluestacks ve Noxplayer da denedim ayarları kurcaladım vs. oyun çalışmadı. Siyah ekranda kalıyor. iPhone'a kurdum sorun çıkmadı!

Oyunu yapan firma galiba emülatörlere tüm desteği çekmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı