Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tebrikler 10 tane mail açıp taş çeken arkadaşlar, aç gözlülüğünüz meyvesini verdi! Event bölgemizde yasaklandı.

Bugünde şaşırtmadığınız için teşekkürler. Umarım bundan düzenlenecek olan hiçbir Event'te bize yer vermezler. Böyle devam edin.

Tebrikler 10 tane mail açıp taş çeken arkadaşlar, aç gözlülüğünüz meyvesini verdi! Event bölgemizde yasaklandı.

Bugünde şaşırtmadığınız için teşekkürler. Umarım bundan düzenlenecek olan hiçbir Event'te bize yer vermezler. Böyle devam edin.
Bizim millette açgözlülük maksimum seviyede. İyiki vaktinde arkaplan alıp geçtim.

VPN ile girsek alabilir miyiz?

Bir de hocam bittiğine nerden ulaştınız?

VPN ile girsek alabilir miyiz?

Bir de hocam bittiğine nerden ulaştınız?
Bilgisayarım şu anda yanımda değil, konuyla alakalı kısıtlayan mesajın ekran görüntüsünü almıştım. Müsait zamanda eklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanallaştırma açık olmasına bu hatayı alıyorum. Çözüm için bilgisi olan var mı?

Screenshot_124.jpg
Screenshot_130.jpg

İşe yarıyor mu acaba?

1-) 600 TL değerindeki paketi 280 TL indirimle aldım.
2-) 2. hesapla 300 TL'ye yakın paketi 69 TL'ye aldım.
3-) Arka planı bedavaya aldım.
4-) Başka bir hesabıma girdim onda sadece 50 TL indirim veriyor. Çözmeye çalışıyorum. Eğer olursa taş alacağım komple.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı