Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1-) 600 TL değerindeki paketi 280 TL indirimle aldım.
2-) 2. hesapla 300 TL'ye yakın paketi 69 TL'ye aldım.
3-) Arka planı bedavaya aldım.
4-) Başka bir hesabıma girdim onda sadece 50 TL indirim veriyor. Çözmeye çalışıyorum. Eğer olursa taş alacağım komple.
Hocam bitmiş galiba o yüzden.

Kendi Google hesabımla girip kullandım şimdi annemin hesabıyla girip almayı deniyorum ama bu öğe ülkenizde mevcut değil hatası verdi ve oyun içerisinde mağazadan bir şey alamıyorum lütfen bekleyin işlem sürüyor diye uyarıyor.

Şimdi tekrar deneyince alabildim.

Kendi Google hesabımla girip kullandım şimdi annemin hesabıyla girip almayı deniyorum ama bu öğe ülkenizde mevcut değil hatası verdi ve oyun içerisinde mağazadan bir şey alamıyorum lütfen bekleyin işlem sürüyor diye uyarıyor.

Şimdi tekrar deneyince alabildim.
Umarım saat 16 ya kadar bitmez arka plan almak istiyorum.

Umarım saat 16 ya kadar bitmez arka plan almak istiyorum.
Eğer o saate kadar kapanmazsa küçük kardeşim okuldan gelince ona anlatırım. O da CoC oynuyordu, kullanır kampanyayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam eğer Clash of Clans oynuyorsanız harika bir fırsat var. PC oyuncularına özel Clash of Clans ve Clash Royale'de harcanabilir 280TL var. Yapmanız gerekenler:

Google üzerinden play Games'i indirip oturum açmalısınız. Daha sonra Clash of Clans'ı yükleyin istediğiniz herhangi bir oyun içi satın alıma tıklayın. 280 TL altıysa direkt bedava geliyor, üzeriyse indirim uygulanıyor. Şahsen ben arkaplanları sevdiğim için 240 TL'lik arka planı ücretsiz aldım. Eğer sizde oynuyorsanız altın bilet vs. alabilirsiniz.

Önemli noktalar:

Sadece PC'de geçerli.
Son tarih 2 Aralık.
Sadece Clash of Clans ve Clash Royale'de geçerli.
İkinci sezan golden pass mi alsam yoksa arkaplan mi 🤔🤔 şuan arkaplanim var ama sıkılmıştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı