Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben aynı PC'den 3 1 arkadaşın PC'sinden 1 diğer arkadaşın PC'sinden 1 arka plan aldım. Daha fazla almaya da gerek yoka artık mevsim değiştikçe arka plan değiştiririm😅

Sanırım ben 3 kez aldıktan sonra çakallığımı anladılar direkt IP'den diğer hesaplardan da alamıyorum hepsi eski hesaplarım 9-10 hesabın 3 tanesinden alabildim...

Şu anda bende hiçbir şey çıkmıyor sadece kredi kartları çıkıyor neden?

Tam 4 kere yaptım farkı mailler ile oldu, geçen sezon bileti aldım 2 arka plan aldım şimdi ise yeni sezon biletini aldım. Köyü 14'e basmıştım ilaç gibi oldu, %50 indirim varken duvarları direkt bitiririm normalde 7 milyon istiyordu ama hem altın bilet hem %50 ile yarı yarıya düşüyor.

Yeni mail ile olmuyor eski mail kullanmanız lazım.

Aynı PC'den mi 4 kere yaptın? Cevaplarsan sevinirim ben 3'te kaldım altın bilet çekemiyorum.

3ü nasıl yaptın ben 1 kere yapabildim öğretebilir misin
vallah bütün epostalarımı denedim olanlarda yaptım başka bir şey yapmadım yani şimdi ise altın bilet çekemiyorum sadece 50 tllik teklifler çıkıyor kimisi tek cihazdan 3 kere yapılıyor falan diyor bu adam nasıl yaptı merak ettim.

Yapamayanlar için bir tüyo vermek istiyorum. Kullanmadığınız ya da sıfırlayabileceğiniz bir Android telefonu sıfırlayıp, Google Play Store eski Gmail hesabınızı ekleyin. Daha sonra minimum tutarda bir alışveriş yapın. Mesela 50 kuruş diye bir uygulama var, fiyatı 59 kuruş, uygulmayı satın aldıktan sonra bu mailiniz şartlar için uygun hale gelecektir. Olmadığı taktirde başka bir hesaptan tekrar deneyin mutlaka olacaktır.
denedim olmadı.

yok ya önceden olan hesapta deniyorum olmuyor yeni hesap açıyom olmuyor 1 kere alabildim sadece

Ben 10 hesabımdan sadece 3'üne alabildim hepsi eski kurulum sabit kullandığım hesaplar. Bir süre sonra Google anlıyor bence izin vermiyor aynı cihazdan alıma. Bence başka laptop/masaüstü'nüz varsa mobil veriye bağlayıp deneyin olma ihtimali yüksek. 2 Aralık'ta bitiyor çünkü.

Ben 10 hesabımdan sadece 3'üne alabildim hepsi eski kurulum sabit kullandığım hesaplar. Bir süre sonra Google anlıyor bence izin vermiyor aynı cihazdan alıma. Bence başka laptop/masaüstü'nüz varsa mobil veriye bağlayıp deneyin olma ihtimali yüksek. 2 Aralık'ta bitiyor çünkü.

VPN falan yapsak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı