Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olmuyor, olmuyor, olmuyor. Eski ve yeni 2 tane e-posta hesabı kullanarak denedim, yine olmadı. 50 TL'lik olan çıkıyor ama kullanamıyorum. 280 TL olan ise hiç çıkmıyor. Keşke şöyle şeyleri son güne bırakmasam. Millet 35 tane e-posta hesabı açıp yapıyor, ben daha kendi e-posta hesabımı kullanarak bile yapamıyorum. Tek istediğim bir tane arka plan almaktı ya. Zaten alacağım arka plan da kaldırılmış mağazadan. 😩

Garibanın yüzü gülmez hocam.

Olmuyor, olmuyor, olmuyor. Eski ve yeni 2 tane e-posta hesabı kullanarak denedim, yine olmadı. 50 TL'lik olan çıkıyor ama kullanamıyorum. 280 TL olan ise hiç çıkmıyor. Keşke şöyle şeyleri son güne bırakmasam. Millet 35 tane e-posta hesabı açıp yapıyor, ben daha kendi e-posta hesabımı kullanarak bile yapamıyorum. Tek istediğim bir tane arka plan almaktı ya. Zaten alacağım arka plan da kaldırılmış mağazadan. 😩
Hocam bende teklifler yerinde gözükmüyordu oyuna girip arka plana tıklayınca indirim yapıyordu.

Vallahi bende 3 adet alabildim, mobilde yaparlarsa bekleyeceğizz

Tekrar gelir umarım.
Ben kullandım arkadaşlar daha bitmemiş emilatör üzerinden değil Google play games uygulaması üzerinden giriş yapıp almanız gerekiyor ve sanırım play games üzerindeki tüm uygulamalarda geçerli

Dosya Ekleri

• PXL_20231202_040328476.MV.jpg
    PXL_20231202_040328476.MV.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 54
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı