Clash Royale Oynayanları Klanı

Tolunay Esergün

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda kurduğum klana hepiniz davetlisiniz. Öncelikle klan politikam'dan bahsetmek isterim.
Hedefim ilk 10 na girmek değil, güzel arkadaşlıklar edinmektir. Çevrim içi süresi yüksek arkadaşlar arıyorum. Kupa benim için 2.planda.
klan ilk 10 na girince size herhangi bir getirisi olmuyor. bu yüzden kupanız düşük diye bu klandan atılmayacağınıza emin olabilirsiniz.
Klan 50 kişiye ulaştığı zaman, gerekli aktifliği göstermeyenler çıkarılacak. Amacım aktif oyuncular bulmak. Rütbeler ise dengeli dağıtlıcaktır. klan sıralamasında ilk 5 kişi büyük olma hakkına sahip olucak. lider yardımcılığı ise , gerçekten bu görevi ismine yaraşır şekilde yapan insanlara verilecek. yani benim yokluğumda klanı idare edebilen, sürekli ilgilenebilen kişilere.

Klan tagi = #2QVUJUY

12987940_10206124379845124_1344991900_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda kurduğum klana hepiniz davetlisiniz. Öncelikle klan politikam'dan bahsetmek isterim.
Hedefim ilk 10 na girmek değil, güzel arkadaşlıklar edinmektir. Çevrim içi süresi yüksek arkadaşlar arıyorum. Kupa benim için 2.planda.
klan ilk 10 na girince size herhangi bir getirisi olmuyor. bu yüzden kupanız düşük diye bu klandan atılmayacağınıza emin olabilirsiniz.
Klan 50 kişiye ulaştığı zaman, gerekli aktifliği göstermeyenler çıkarılacak. Amacım aktif oyuncular bulmak. Rütbeler ise dengeli dağıtlıcaktır. klan sıralamasında ilk 5 kişi büyük olma hakkına sahip olucak. lider yardımcılığı ise , gerçekten bu görevi ismine yaraşır şekilde yapan insanlara verilecek. yani benim yokluğumda klanı idare edebilen, sürekli ilgilenebilen kişilere.

Klan tagi = #2QVUJUY

Eki Görüntüle 155185

#9P2GLPVJ yervarsa hala geleyim

Merhaba, yakın zamanda kurduğumuz klana aktif arkadaşlar arıyoruz. Şu an 10 kişiyiz. Birlikte oyunda gelişmek ve yeni arkadaşlıklar için bekleriz. Klanın ilk 6 üyesi 2000-2300 civarı kupada.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    82,5 KB · Görüntüleme: 2.072
Beyler gelin klana min 2400 kupa
#2RCJGU8U
Kufursuz ortam isteyenler surekli aktif klan

Dosya Ekleri

• Screenshot_20170710-232719.png
    Screenshot_20170710-232719.png
    139,4 KB · Görüntüleme: 393
+28 adamlardan oluşan klanımızı kurduk köpek gibi oynuyoruz bol bagış yapıyoruz.Bu arada 13 kişiyiz hepimiz arkadaşısız dersenizki ben gelirim düzenli oynarım makara sohbette ederiz oyunda oynarız ve parayla kutu acıp bagıs yapacak kadar manyak bır klan arıyorsanız gelın buyrun klan ID #8CCRJCJL

Arkadaşlar herkese merhabalar klanımız sevgi barış kardeşlik içinde aile ortamıdır. Herkesin birbirine yardım ettiği ve sevdiği bir ortam düşünün.. İşte aynen böyle bir klan. Buyurun gelin kendi gözlerinizle görün.
Klanımızın adı : Afrodizyak
Bayan oyuncularımızın da olduğunu belirtip aynı saygı çerçevesinde hareket edecek arkadaşlar beklenmektedir. Şimdiden teşekkürler :)

Selamlar.

Klanımız yeni kurulmuştur. Yaş ortalaması yüksektir.

Klanımızda temel hedef bağış ve klan sandığını doldurmaktır. Bağışta amaç, maksimum bağış istemek ve vermek, klan sandığında amaç ise 10/10 yapmaktır.

Bunun dışında, “Türkiye’de ilk bilmem kaç klan arasında girmek” gibi bir hedefimiz yoktur.

Minimum kupa sayısı olarak 1000 belirledik. Amaç, oyuna hevesle başlayıp bırakanların girmesini engellemektir.

Küfür, hakaret, ırkçılık, kaba konuşma yasaktır.

Gereksiz ve çok sayıda mesajlar yasaktır.

Bu kurallara uymayanlar, birkaç taç ile klan sandığından nemalanmayı düşünenler, bağış istemeyen/vermeyenler atılacaktır.

Göndereceğiniz katılım isteğinde lütfen yaşınızı belirtiniz.

Oyunda, seviyeli bir klanda yardımlaşma ve saygı çerçevesinde oynamak isteyen oyuncuları bekleriz.

ZENCEFİL Klan Etiketi: #8VUJGUUC

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı