Clash Royale'de Hile Var mı?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Oyunda düşman bir anda art arda kart basıyor. Benim bir kartım Reload olana kadar adam iki tane hatta üç tane rahat atabiliyor. Ya da Valkür'den sürekli iki tane basan gördüm. Sipercell'in şikayet kısmı bile yok. Gerçekten bu oyunda hile var mı? Yoksa denk mi geliyor?

Oyunda düşman bir anda art arda kart basıyor. Benim bir kartım Reload olana kadar adam iki tane hatta üç tane rahat atabiliyor. Ya da Valkür'den sürekli iki tane basan gördüm. Sipercell'in şikayet kısmı bile yok. Gerçekten bu oyunda hile var mı? Yoksa denk mi geliyor?
Ayna isimli kart ile iki kere basabilir. Bir de şüphen varsa yaptığın maçı izle adama bak. Bazen ben de öyle hissediyorum ama maçı izlediğimde bir sorun olmadığı görünüyor. O heyecanla hile gibi gelebiliyor:D Dediğim gibi o maçı izle.

Eskiden oynamıştım oyunu ben. Daha önce hiç hileye rastlamadım şu anda durum nedir bilmiyorum ama dediğiniz olay eğer o anda ping değeriniz yükselmişse olabilir veya sunucu kaynaklı bir şey olabilir.

Gerçi sorununuzu da pek anlayamadım. Oyunda 10 iksir bedelini kullanabiliyorsunuz en fazla bunun ötesine geçen kişi mi olduğunu düşünüyorsunuz? Valkür'den 2 tane ayna ile basılabilir sonuçta. 4+5=9 iksir burada da bir sıkıntı yok.

Çıktığı günden beri oynuyorum, tek bir kez bile adil olmayan karşılaşmaya rastlamadım, çok çok nadir oyun bug'ı sebebi ile saçma durumlar yaşanabilir ancak hile mümkün değil.

Çıktığı günden beri oynuyorum, tek bir kez bile adil olmayan karşılaşmaya rastlamadım, çok çok nadir oyun bug'ı sebebi ile saçma durumlar yaşanabilir ancak hile mümkün değil.
Hile konusunda haklısın ama adeletsiz eşleştirme var çünkü eşleşme kupaya göre oluyor. Geçen karşıma 13 seviye bütün kartları full adam çıktı mesela:D

@Lejax karşılaştırma kupaya göre oluyor. Sonuçta senin kartların max seviye dahi olsa sen 2500 kupaya inersen seni 2500 kupadaki kişilerle eşleyecek. Ha ama haklısın adaletsizlik var oyun kart seviyelerini de baz almalıydı.

Hile konusunda haklısın ama adeletsiz eşleştirme var çünkü eşleşme kupaya göre oluyor. Geçen karşıma 13 seviye bütün kartları full adam çıktı mesela:D
Benim de full :) Yani 20 kartım felan 13 seviye, kalanlarında kart sayısı dolmak üzere mesele sadece altın, zamanla her şeyim full olmuş olacak (efsolar hariç tabi onlar biraz zor, şuan sadece koç binicim 13lvl, g.cadısı ve madenci 12lvl, onları 13.licem)
6000'i geçemedim, oyun geçirtmiyor :)

@Lejax karşılaştırma kupaya göre oluyor. Sonuçta senin kartların max seviye dahi olsa sen 2500 kupaya inersen seni 2500 kupadaki kişilerle eşleyecek. Ha ama haklısın adaletsizlik var oyun kart seviyelerini de baz almalıydı.
Ben de kupaya göre dedim zaten:) İkimiz de aynı şeyi söylüyoruz fakat sonuç olarak haklıyız:D
Benim de full :) Yani 20 kartım felan 13 seviye, kalanlarında kart sayısı dolmak üzere mesele sadece altın, zamanla her şeyim full olmuş olacak (efsolar hariç tabi onlar biraz zor, şuan sadece koç binicim 13lvl, g.cadısı ve madenci 12lvl, onları 13.licem)
6000'i geçemedim, oyun geçirtmiyor :)
Biraz öyle oluyor maalesef. Bir müddetten sonra para istiyor :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı