Sürprizbozan Classrom of the Elite light noveldeki ayanokoji rol mü yapıyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RightCloud

Decapat
Daha fazla  
İlk 2 cildi bitirdim ama animedeki ayanokojiyle noveldeki hiçbirbirine benzemiyor. Yani tamam liseli birisinin aklından böyle şeyler geçebilir ama ayanokojiyi bildiğin kız meraklısı biri yapmışlar, az önce şöyle bir şeyle karşılaştım:

"Kushida beni çağırdığında onu reddetmek istemiştim ama o kadar güzel ki onu reddedemedim. O isterse tüm banka şifrelerimi bile verebilirim."

Novelde direk böyle bir cümle geçiyor yani anlamadım. İlk başta bizi kandırıyor filan sandım ama bunlar kendi kafasının içinden geçen şeyler yani kendi kendini mi manipüle ediyor yoksa ayanokoji gerçekte böyle birisi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk 2 cildi bitirdim ama animedeki ayanokojiyle noveldeki hiçbirbirine benzemiyor. Yani tamam liseli birisinin aklından böyle şeyler geçebilir ama ayanokojiyi bildiğin kız meraklısı biri yapmışlar, az önce şöyle bir şeyle karşılaştım:

"Kushida beni çağırdığında onu reddetmek istemiştim ama o kadar güzel ki onu reddedemedim. O isterse tüm banka şifrelerimi bile verebilirim."

Novelde direk böyle bir cümle geçiyor yani anlamadım. İlk başta bizi kandırıyor filan sandım ama bunlar kendi kafasının içinden geçen şeyler yani kendi kendini mi manipüle ediyor yoksa ayanokoji gerçekte böyle birisi mi?

Cidden böyle şeyler geçiyor mu merak ettim bilgili biri aydınlatırsa güzel olur.

Cidden böyle şeyler geçiyor mu merak ettim bilgili biri aydınlatırsa güzel olur.
Evet animede ayanokoji kendi isteğiyle yalnızmış gibi gösteriliyor ama aslında novelde kendi içinde yalnız olduğu için mutsuz ve diğerleriyle arkadaş olmaya çok çaba gösteriyor

Anime ayanakoji ile LN Ayanokoji aynı kişiler değil. Animede sadece "duygusuz dahi" olarak gösterilirken light novelde -ki gerçeği- çok daha detaylı, karakter gelişimli ve gerçek düşüncelerini söylüyor. Bu yüzden novelleri okumuş COTE fanlarının %95'i animeyi beğenmiyor. Ayanokoji bildiğinizden çok daha farklı bir karakter.

Anime ayanakoji ile ln ayanokoji aynı kişiler değil. Animede sadece "duygusuz dahi" olarak gösterilirken light novelde -ki gerçeği- çok daha detaylı, karakter gelişimli ve gerçek düşüncelerini söylüyor. Bu yüzden novelleri okumuş cote fanlarının %95'i animeyi beğenmiyor. Ayanokoji bildiğinizden çok daha farklı bir karakter.

Çok teşekkürler aydınlattığın için gerçekten animedeki gibi birinin olmasındansa karakter gelişimli olması daha iyi olurmuş harbiden.

Geri
Yukarı