Claw (pençe) tutuş için hangi tip mouse alınmalı?

Diğer ROG fareler çok ağır oluyor alacaksanız keris alın.
Chakram modeli hoşuma gitmişti açıkcası joystick’e macro yazıcaktım. Deathadder V2 arasında çok fark varsa Razer alıcam :)
@cilgincocuk34

Son düzenleme:
Chakram modeli hoşuma gitmişti açıkçası Joystick'e macro yazacaktım. DeathAdder V2 arasında çok fark varsa Razer alacağım :)
@cilgincocuk34

ROG Chakram Core 97 gramdan başlıyor ve bu çok yüksek bir değer.
Ayrıca kablosuz değil ve fiyatını hak etmiyor.
Alacaksanız Razer DeathAdder V2 alabilirsiniz.
Ama bütçenizin altında kalıyor.
Kablolu seviyorsanız alınabilir.

ROG Chakram Core 97 gramdan başlıyor ve bu çok yüksek bir değer.
Ayrıca kablosuz değil ve fiyatını hak etmiyor.
Alacaksanız Razer DeathAdder V2 alabilirsiniz.
Ama bütçenizin altında kalıyor.
Kablolu seviyorsanız alınabilir.
Chakramda sanırım Logitech gibi ağırlık sökme yok? Kablolu kesin tercihim evet. PC Asus Rog olduğu için extra bir yazılıma ihtiyaç duymamak için Asus Rog’tur ısrarım.

Chakramda sanırım Logitech gibi ağırlık sökme yok? Kablolu kesin tercihim evet. PC ASUS ROG olduğu için extra bir yazılıma ihtiyaç duymamak için ASUS ROG'tur ısrarım.

Güzel bir tercih.

Güzel bir tercih.
Şekil olarak hiç beğenmedim. Ve Chakram’daki joystick makro için bana epey bir avantaj katacaktı Keris modelinde maalesef yok. Chakram modelini bi araştırayım eğer içinden ağırlık çıkıyorsa onu almayı düşünüyorum. Ayrıca vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim.

Şekil olarak hiç beğenmedim. Ve Chakram'daki joystick makro için bana epey bir avantaj katacaktı keris modelinde maalesef yok. Chakram modelini bir araştırayım eğer içinden ağırlık çıkıyorsa onu almayı düşünüyorum. Ayrıca vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim.

Ağır seviyorsan chakram modelini alabilirsin.
Chakram modelinde joystick işlevli şekilde kullanılıyor fakat ağırlık konusunda sıkıntı çıkarıyor.
Ben hep ağır fareler kullandım ağır bir tane istiyorum dersen alabilirsin.

Ağır seviyorsan chakram modelini alabilirsin.
Chakram modelinde joystick işlevli şekilde kullanılıyor fakat ağırlık konusunda sıkıntı çıkarıyor.
Ben hep ağır fareler kullandım ağır bir tane istiyorum dersen alabilirsin.
Mevcutta kullandığım SteelSeries Rival 310 incelemelere bakayım ne kadar fark var aralarında

Karar verdiniz mi bilmiyorum ama Fury Z indirimde:

Karar verdiniz mi bilmiyorum ama Fury Z indirimde:

Rampage hiç kaliteli gelmiyor o markadan ümidim yok açıkcası yine de teşekkürler.

Rampage hiç kaliteli gelmiyor o markadan ümidim yok açıkcası yine de teşekkürler.
Rampage olduğuna aldanmayın. Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor, Avrupa taraflarında Pwnage Symm Wireless diye geçiyor. Ürünü İroncat üretiyor. İroncat Symm yazarak ürüne ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı