Clean Master Hızlandırmıyor aksine yavaşlatıyor

omarkai38

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Yaklaşık 2 haftadır sıfır telefonumda clean master kullanıyordum ve telefonu ilk hafta kullandığımdaki akıcılık kaybolmuştu. Clean master adlı uygulamayı kaldırdım ve telefon gerçekten eski stabilitesine döndü. Ben telefonumu sürekli temiz tutmak istiyorum telefonun akıcılığını bozmayacak temizlik uygulaması önerirmisiniz?

Telefon sürekli temizlenmeye ihtiyaç duymaz eğer eski bir cihaz değilse. Ben belli zaman aralıklarıyla hard reset atmanızı öneriyorum, temizlik uygulamalarına gerek yok.

Ben Ccleaner kullanıyorum. Arkada çalışmıyor, güzel önbellek temizliği yapıyor. Tarayıcı geçmişi falan hepsini silip süpürüyor. Zaten bir tek bu var. :)

CCleaner kesinlikle öneririm. Bilgisayardaki kadar iyi. Ayrıca arka planda çalışıp rahatsız etmiyor. (uygulama ayarlarından bildirimleri kapatırsan)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı