Cloud 2 kulaklıktan dip ses geliyor

Burak tuzcuu

Centipat
Amazon'dan yeni Cloud 2 aldım ve her ses seviyesinde bir dip ses rüzgar sesi gibi bir ses var. Firmware Update falan yaptım. Ama düzelmedi. Ses 67'yi geçince daha da artıyor. Ses kartsız anakarta takıp da denemedim ama gene var. Bir çözümü var mı? Yoksa amazona iade edeceğim.

7.1 ses kartıyla kullanınca öyle oluyor. Zaten çoğu oyun sanal ses verdiği için (CS, Valorant, Fortnite, PUBG, CoD vs.) 7.1 kullanmıyor çoğunluk. Yine de kullanmak istiyorum diyorsan ses seviyesini çok kısık tutman lazım.

7.1 ses kartıyla kullanınca öyle oluyor. Zaten çoğu oyun sanal ses verdiği için (CS, Valorant, Fortnite, PUBG, CoD vs.) 7.1 kullanmıyor çoğunluk. Yine de kullanmak istiyorum diyorsan ses seviyesini çok kısık tutman lazım.

7.1 olarak kullanmıyorum zaten. 7.1 Kapalıyken Windows sesini 0 yapsam bile bu sesi duyuyorum.

7.1 kullanmıyorsan ses kartı takmanın manası yok. Stereo 3.5mm en iyisi bu durumda.

Ses kartsız da denedim ve aynı ses devam ediyor, normalde böyle bir sıkıntı var mı? Ses kalitesini çok beğendim ama o dip ses çok rahatsız edici. Amazon'dan iade edip bir kez daha şans vermek istiyorum C 2'ye.

İade edebiliyorsanız şu an uygun fiyata Cloud Alpha var, ses kartsız olarak satılıyordu herhalde alhpa.
Alpha Cloud 2 kabloludan daha güncel.

Cloud 2'de boşta ses olduğunu herkes söylüyor, sizlik bir problem yok. Ama ben Cloud ve Cloud Core denediğimde ses gelmemişti.

Sanırım benim B450 anakartımda ALC 887 vardı. 4 tane stereo kulaklık kullandım. Çoğunlukla yeterli diyebilirim.
Artics 3 stereo, dop Plus stereo, Cloud Core stereo, Siberia V2 stereo.

Geri
Yukarı