Cloud 2 vs Kraken TE vs BlackShark v2

Cloud 2'yi denemedim ama Blackshark V2 ile Kraken TE'yi denedim mümkünse V2 modelini alın. V2X değil bu arada dikkat edin. Ses kalitesi ve rahatlık olarak çok daha iyi bir kulaklık. V2 güncel model olduğundan pahalı gözüküyor ama fiyatına değer bana göre. Benim tek yaşadığım sıkıntı 7.1'i bende çalışmıyor şu anlık. Alan 2 kişi de çalışıyor forumda sorduğum kadarıyla.

Arkdaşlar kulaklık geldi, müzik performansını pek beğenemedim. Kulaklık insanı dış dünyadan ayırıyor, gayet güzel. Bana biraz ağır geldi ama kulak içi kulaklıktan geçtiğim içindir büyük ihtimalle. Cızırtı ve dip ses sorunu yok şuan, ileride olur mu bilemiyorum. Açıkçası müzik performansından dolayı iade etme düşüncem var. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Arkdaşlar kulaklık geldi, müzik performansını pek beğenemedim. Kulaklık insanı dış dünyadan ayırıyor, gayet güzel. Bana biraz ağır geldi ama kulak içi kulaklıktan geçtiğim içindir büyük ihtimalle. Cızırtı ve dip ses sorunu yok şuan, ileride olur mu bilemiyorum. Açıkçası müzik performansından dolayı iade etme düşüncem var. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Sesi fullediğinde bile yokmu cızırtı?

Yeni konular

Geri
Yukarı