Cloud ll 2.295,00 TL'ye alınır mı?

Bütçe
2500

Ewirox

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim gibi HyperX Cloud ll 2.295,00TL gibi bir fiyata Amazon'da satılıyor almayı düşünüyorum fakat düzgün ses kasamama ve materyal kalitesinin eskiye nazaran düşmesi sebebiyle tam karar veremiyorum, sizce alınır mı? Değer mi? Yahut bu fiyat bandında başka önereceğiniz kulaklık var mıdır?

Screenshot_2024-04-08-14-55-52-931_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim gibi HyperX Cloud ll 2.295,00TL gibi bir fiyata Amazon'da satılıyor almayı düşünüyorum fakat düzgün ses kasamama ve materyal kalitesinin eskiye nazaran düşmesi sebebiyle tam karar veremiyorum, sizce alınır mı? Değer mi? Yahut bu fiyat bandında başka önereceğiniz kulaklık var mıdır?

Eki Görüntüle 2162704
Asus Rog Strix GO 2.4 USB-C Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kap bunu direk.

Hem kablosuz hem güzel kulaklık.

Güzel falan değil. İtopya da 2000 lira zaten.
Daha ucuza varsa daha iyi.

Güzel değil. İtopya'da daha ucuz. Galiba kendiniz kullandığınız için öneriyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçin dostlar. Genel olarak böyle bir sorunumuz var.

Kendim kullanmıyorum şu anda ama kullandım. Hemde çok kulaklık kullandım hocam merak etmeyin. Aktif olarak Arctis Nova Pro ve VGN VXE V1 kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı