Çözüldü Clover ekranı gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Luciferss

Hectopat
Kurulum USB'sini Win32 ile yazdım, BIOS ayarlarını yapıp sistemi USB bellekten boot etmeye çalışırken bu ekran geldi sadece. Ne yapmalıyım? İlk Hackintosh denemem çok basit ve acemice bir şey yaptıysam kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• IMG_20201026_144528.jpg
    IMG_20201026_144528.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Boot Manager, Device Manager ve Maintance Manager gibi sekmelerde USB'yi arayın. Ek olarak Secure Boot kapalı, değil mi? Diğer USB portlarını da deneyebilirsiniz.
Bütün USB portlarını denedim. Boot file kısmında Macos isimli bir dosya görünüyor ancak her ne yaparsam yapayım bir türlü paylaştığım ekranda sistem boot etmiyor. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum her seferinde. Eminim çok basit bir yerde çok aptalca bir hata yapıyorum. Size paylaşabileceğim bir dosya vs bir şey var mı durumu daha iyi anlamanız için? Secure Boot kapalı eminim bu arada.
Legacy yerine UEFI üzerinden boot ettim ve garip bir şekilde USB göründü ancak ne yaparsam yapayım yine Clover önyükleyici ekranına gelemedim. Uygun boot yoktur hatası verip kapandı sonradan.
Sonuç olarak Clover ekranına ulaşmayı başardım. Legacy yerine UEFI üzerinden boot edince sorunsuz bir şekilde bu ekrana ulaştım. Sistemde Apple logosu çıktı ve öylece duruyor merakla bekliyorum acaba bir şey olacak mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı