CM Hyper 212 Evo Montajı

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Hocam derin bir nefes al. Sanki daha önce 50 kere yapmışsın gibi yap. Sonra anakartın arka tarafına soğutucu kısa devre yapsın ve bana küfür et. :D Şaka bir yana sıkıntı olmaz ya yaparsın sen. Ben Akasa venom kullanıyorum. Benim soğutucumun easy lock'u yoktu. Anakarta stok fan takarken mandalları geçirdiğimiz yeri komple sökmek zorunda kaldım.

@NorthernsKnight, öyle bir şey demek saçma olur. Technopat Sosyal'de herkes sistem toplayabilir, sadece biraz bilgi birikimi olsun.

Her neyse, cevaplar için teşekkürler. Büyük ihtimal soğutucu yönü adlı konuyu hortlatacağım. :)

Oğulcan kardeşim valla bunlar göründüğü kadar narin alet değil valla bak. Eski anakartımın ram yuvalarını kolonya ile yıkar saç kurutma makinası ile kuruturdum taş gibi çalışırdı korkma yani aman o kırılcak aman bu olcak. Olursa olur ne yani. :)

Yok benim Acer Extensa 5630EZ eski laptop'um yağmur altında kaldı. Söküp kurutunca çalıştı. O kadar korkulmaz. İşlemci fanını yanlış takarsan veya temassızlık olursa, en fazla sistem kendini korumak için kapatır.

Vatan çalışanlarının montajı doğruymuş, tebrik ettim kendilerini. Üstteki boş ızgaralara en kısa sürede 120cm fan alacağım. Diğer türlü doğru imiş. :)

Çok fazla sıkıntı yapmana gerek yok. Kendini şartlaman lazım ben laptobu 10 kez içini açıp söktüğümü taktığımı bilirim o kadar diyim.;) Yani bence işlemci soğutucu ise videolara bakıp yaparsın sadece kendi içinde yapıcam demen gerek yoksa yinede yanlış taksan bile bişey olmaz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı