CM MasterBox Lite 5 vs Dark Spartan

Akın Açıkgöz

Hectopat
Daha fazla  
Karşılaştırdığım ürünler;
Cooler Master MasterBox Lite 5 500W 80+ ve Dark Spartan 600W 80+.
Fiyatları çok yakın, günlük kur değişimiyle değişiyor tabi. Kısaca aynı kabul ediniz fiyatları, önerilerinizi bekliyorum.

Sistemim;
  • -ASUS ROG Strix RX 580 OC
  • -AMD Ryzen 5 2600
  • -MSI B450M M.2 Pro
  • -Seagate Barracuda 1 TB HDD
  • -BenQ XL2411 1 ms 144 Hz
  • -Corsair 16 GB 3000 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
MB Lite 5 kullanıyorum, önermem. Malzeme kalitesi iyi fakat hava sirkülasyonu berbat. Dark marka kasaları da önermiyorum. Corsair Carbide Series SPEC-04 80+ 600W Kırmızı/Siyah USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Bu kasayı öneririm fakat tek bir fan ile geliyor, bir fan daha alıp egzoz fan olarak takabilirsiniz.
bu da çok ilgimi çekmişti fakat tek fanlı olması beni bir düşündürdü ondan dark'a yöneldim 3 rgb önde 1 arkada 2 tane de üstte fan var baya iyi bir kasaya benziyor sizin fikriniz nedir dark hakkında?

Bu ikili de olabilir:
Phanteks Eclipse P350x Siyah Bilgisayar Kasası - n11.com
SilverStone 600W Strider Essential Serisi 80+ Güç Kaynağı
Dark kasalar çokta kaliteli değiller. 5 fanlı diye bence alınmaz. Fan çok pahalı bir şey değil.

İkisinden birini almam lazım dersen MasterBox Lite 5 e yaklaşma bile. Kronik hava sorunu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Dark markası parasının hakkını veren bir marka. Sentinel Pro modelini kullandım ve gayet memnundum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı