CM MasterKeys Lite L Combo RGB nasıldır?

Mert Uysal

Hectopat
Daha fazla  
CoolerMaster MasterKeys Lite L Combo RGB bu bundle seti almak istiyorum fakat birkaç sorum var. Daha önce kullanan oldu mu nasıl bir set? Açıkcası mouse belki almam sadece klavyeyi alabilirim. Daha önce kullanan varsa görüşlerini merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek klavyesini kullanıyorum. Gayet güzel bir klavyesi var. İncelemesini de yapmıştım. Bu fiyat aralığında rakibi yok şu an.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

K55'in avantajları bilek desteği ve medya tuşları. Lite L'nin avantajı ise aydınlatması ve uygun fiyatı. K55 indirimdeyse belki alınabilir. Ancak 3 katmanlı aydınlatması var ve Lite L'ye göre gayet başarısız sayabiliriz. Bence Lite L tercih edilmeli.

K55'in avantajları bilek desteği ve medya tuşları. Lite L'nin avantajı ise aydınlatması ve uygun fiyatı. K55 indirimdeyse belki alınabilir. Ancak 3 katmanlı aydınlatması var ve Lite L'ye göre gayet başarısız sayabiliriz. Bence Lite L tercih edilmeli.
O zaman onu tercih edeceğim. Hem iyi hem fiyat olarak iyi büyük ihtimalle onu tercih edeceğim. Yorumun için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı