CM Masterliquid Lite 240 için RGB fan önerisi

sauranex

Hectopat
Makaleler
1
CM Masterliquid Lite 240 için RGB fan önerisi istiyorum. Malum stok olarak gelen fanlar RGB değil, seçme şansım olmadı çünkü çok uygun fiyata aldım ve buna RGB fan takmak istiyorum. Fakat fanların üfleme basıncı stok fanlara uyması lazım. Yani stok fanların ayarında RGB fan tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Phanteks'in dijital RGB ürünlerini satıyorum, elimde 4 adet 120mm fan çerçevesi ve starter kit var ilgilenirseniz profilimden ilana bakabilirsiniz. Toplu satış yapıyorum, fiyatta anlaşabiliriz, piyasada fiyatları çok daha pahalı.

Phanteks'in dijital RGB ürünlerini satıyorum, elimde 4 adet 120mm fan çerçevesi ve starter kit var ilgilenirseniz profilimden ilana bakabilirsiniz. Toplu satış yapıyorum, fiyatta anlaşabiliriz, piyasada fiyatları çok daha pahalı.
Hocam bana 2 veya 3 tane lazımdı toplu alamam malesef :)

Sickleflow ARGB 2.5 mmH2O basınç sıvı soğutucu için hiçte yabana atılacak değer değil. Teklisi piyasada kalmamış yoksa bu fiyata çok iyiydi. Alacağın RGB fanın PWM olmasına dikkat etmen lazım. Her kasa fanı sıvı soğutucuyla uyumlu çalışmaz.
RGB PWM olayını bilmiyordum teşekkürler ama bu attığınız ürün çok tuzluymuş teşekkürler yinede.

Geri
Yukarı